[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Tematy ogólno-techniczne
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: bartekmk »

DarekStolarski, dżizas, i to jest wg ciebie dziwna/niespotykana usterka? przeciez to najbardziej znany problem w tdi...
DarekStolarski
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2013, 16:57
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białobrzegi

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: DarekStolarski »

Nie wiedziałem w jakim dziale to napisać, pisząc nowy temat zaraz zostałby przeniesiony do śmietnika ;-)
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: bartekmk »

zostałby przeniesiony, bo taki temat już jest i ma 94 strony, także miłej niedzieli przy lekturze:)
DarekStolarski
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2013, 16:57
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białobrzegi

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: DarekStolarski »

Moim zdaniem dużo lepsze byłoby stworzenie nowego odrębnego tematu niż wachlowanie teraz 94 stron żeby znaleźć 10 postów które mnie interesują ;-)
Joe*Quarry
Forumowicz
Posty: 176
Rejestracja: 12 lis 2009, 22:53

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: Joe*Quarry »

wczoraj odwiedzałem groby, i chyba u jednego z przodków zapaliłem za mało zniczy, i zrobił mi chochlika, a mianowicie po wyjeździe z cmentarza przestał mi działać prędkościomierz a co za tym poszło to: kilometry ani drgną, średnie ani tymczasowe spalanie komputer nie pokazuje, wariuje mi ile zostało do zatankowania, i zauważyłem że na drugim biegu szarpie mi samochód w przedziale od 1100 - 1400 obr/min ehhh :/ czy szarpanie ma coś wspólnego z prędkościomierzem ?
Awatar użytkownika
Koszi
Forumowicz
Posty: 540
Rejestracja: 25 sie 2012, 21:30

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: Koszi »

DarekStolarski pisze:Moim zdaniem dużo lepsze byłoby stworzenie nowego odrębnego tematu niż wachlowanie teraz 94 stron żeby znaleźć 10 postów które mnie interesują ;-)

Lub stworzenie tematu "Szybkie pytanie szybka odpowiedz" wzorem innych for internetowych.
Gdzie zamiast wachlowania kilkudziesięciu stron tematu mozemy szybko uzyskać szybka odpowiedz/ nakierowanie na problem i przekierowanie do właściwego tematu w celu głębszej lektury.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: Sony »

DarekStolarski pisze:Moim zdaniem dużo lepsze byłoby stworzenie nowego odrębnego tematu niż wachlowanie teraz 94 stron żeby znaleźć 10 postów które mnie interesują ;-)
A moim zdaniem jesteś leniwy :)

Lub stworzenie tematu "Szybkie pytanie szybka odpowiedz" wzorem innych for internetowych.
Gdzie zamiast wachlowania kilkudziesięciu stron tematu mozemy szybko uzyskać szybka odpowiedz/ nakierowanie na problem i przekierowanie do właściwego tematu w celu głębszej lektury.
Tylko, że wtedy ten temat byłby najpopularniejszym na forum :D Chęci przede wszystkim jak się szuka pomocy, a jak błyskawicznie ktoś szuka odpowiedzi w ciągu 5 minut to niech mechanika odwiedzi.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: vwir »

Joe*Quarry pisze:wczoraj odwiedzałem groby, i chyba u jednego z przodków zapaliłem za mało zniczy, i zrobił mi chochlika, a mianowicie po wyjeździe z cmentarza przestał mi działać prędkościomierz a co za tym poszło to: kilometry ani drgną, średnie ani tymczasowe spalanie komputer nie pokazuje, wariuje mi ile zostało do zatankowania, i zauważyłem że na drugim biegu szarpie mi samochód w przedziale od 1100 - 1400 obr/min ehhh :/ czy szarpanie ma coś wspólnego z prędkościomierzem ?

Sprawdź bezpieczniki. Pamiętam, że jeden z nich odpowiada z prędkościomierz.
szymekgd
Forumowicz
Posty: 4280
Rejestracja: 27 lip 2010, 14:22

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: szymekgd »

Ja bym sprawdził czy nie wypiął/poluzował się impulstaor ze skrzyni lub licznika.
Michal
DarekStolarski
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2013, 16:57
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Białobrzegi

[ALL] Dziwne i niespotykane usterki / pytania

Post autor: DarekStolarski »

Sony, Forum moim zdaniem polega na tym żeby wymienić doświadczenia wypowiedzieć się a nie czytać sto stron wypowiedzi z przed paru lat ;-) I zamiast tworzyć tematy na paredziesiąt stron lepiej tworzyć nowe, żeby forum pozostało "żywe". A jeśli stworzyłbym temat dostałbym odpowiedź, że było na forum i temat do śmietnika. Leniwy nie jestem ale moim zdaniem jeśli nie musimy to po co utrudniać sobie życie.
ODPOWIEDZ