[1M] Pompa wspomagania

Tematy ogólno-techniczne
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

[1M] Pompa wspomagania

Post autor: mariusz88 »

kolego podejrzewam, że stara maglownica po prostu się rozsypała, polecam ci udać się do Białegostoku na ulicę familijną, facet naprawdę ogarnia temat, sam brałem u niego ostatnio regenerowanego magla z gwarancją i jak na razie wszystko w jak najlepszym porządku, i dobra rada.. zmień mechanika, jak on nie wie o co chodzi kiedy używany magiel pocieknie... , tak na marginesie na familijnej na 100% ma magla do toledo 2 bo dzisiaj mu zawiozłem i odsprzedałem swojego, co się okazało wpadka w dziurę była tylko zbiegiem okoliczności... skorodowała mi po prostu gładź tego siłownika z prawej strony i rdza wytarła uszczelniacz doprowadzając do wycieku :/, wymiana to nic trudnego gdyby ci się chciało samemu dłubać bo na familijnej dość długie kolejki
janek12

maglownica

Post autor: janek12 »

panowie dzis odebralem tolka byla wada pompy wspomagania za duze cisnienie dawala ponoc jak narazie jezdze i jest ok oby tak dalej dzieki za informacje narazie
Slepy2
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 03 kwie 2014, 19:52

[1M] Pompa wspomagania

Post autor: Slepy2 »

Powiedzcie mi jaki płyn do wspomagania powinienem zalać przy wymianie mineralny FEBI 06162 czy syntetyczny FEBI 06161 ?
binekb1
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 22 sie 2015, 19:28
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Brzeg Dolny

Pompa wspomagania

Post autor: binekb1 »

Czy po wymianie płynu wspomagania(FEBI 06161) pompa może przez jakiś czas głośniej chodzić? Miał ktoś podobnie, że po zalaniu świeżego płynu pompa zaczęła hałasować? Czy bardziej prawdopodobne, że spece podczas wymiany zajechali pompe i czeka mnie wymiana ? <zygi>
ODPOWIEDZ