[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Wszystko o elektryce w aucie
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: tony »

wystarczy lampki włączyć w odpowiedniej pozycji i jak nie domkniesz to się będą świecić :)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
lipton1977
Forumowicz
Posty: 140
Rejestracja: 26 maja 2010, 09:40
Auto: Octavia
Model: 1.4 Tsi
Skąd?: piaseczno

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: lipton1977 »

może ci ja opisze ta ikonka przedstawia auto z otwartym bagażnikiem na czerwono.
lipton1977
Awatar użytkownika
Michał86
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 26 kwie 2010, 21:20

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: Michał86 »

czyli tkwimy w martwym punkcie, tylko jednej osobie zapala sie kontrolka przy otwartych drzwiach...
190 więcej nie da rady
spec
Forumowicz
Posty: 842
Rejestracja: 27 sty 2010, 20:44
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Rzeszów

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: spec »

Czy kontrolka otwarcia bagażnika ma dodatkową funkcje i pokazuje błąd czegoś?
Tak jak np. kontrolka od świec świeci gdy jest problem z silnikiem a kontrolka od ABSu świeci gdy jest niskie napięcie (np. przy zapalaniu).
Miałem dziwną sytuacje że zaświeciła się w czasie jazdy pomimo zamkniętego bagażnika i przestało działać oświetlenie wewnątrz, tak jak gdyby moduł komfortu się zawiesił. Po pewnym czasie samo to ustąpiło.
Drugi raz było tak samo ale na chwilę zapaliłem lampkę w podsufitce i kontrolka zgasła. Podepnę jutro wieczorem Vaga i sprawdzę co się dzieje ale chciałbym się dowiedzieć czy to ma jakiś związek czy to był przypadek.
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 01:27 przez spec, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
OMEGA
Forumowicz
Posty: 344
Rejestracja: 24 maja 2011, 03:35
Auto: 1M
Model: ARL
Skąd?: Okolice Krakowa

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: OMEGA »

Może przewody przy klapie bagażnika się przetarły i zwierają, z czasem robią się kruche.
siwy_a1
Forumowicz
Posty: 326
Rejestracja: 25 lis 2009, 01:25

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: siwy_a1 »

Ja też obstawiam przewody. W moim tolku dały znać o sobie jakiś miesiąc temu ;-)
siwy_a1
danny261
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 20:47

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: danny261 »

WITAM. WSZYSTKICH MAM TAKI PROBLEM Z MOIM TOLKIEM PRZESZUKAŁEM FORUM I NIC NIE MOGŁEM ZNALEŚĆ A MIANOWICIE CHODZI O TO ZE PODCZAS JAZDY ZAŚWIECA MI SIE KONTROLKA NA DESCE ŻE MAM OTWARTĄ KLAPE MOŻE INACZEJ LEKKO SIE ŻARZY SPRAWDZIŁEM JUŻ PRZEWODY W PRZELOTCE I SĄ CAŁE BO MYŚLAŁEM ŻE SIE GDZIEŚ TAM POPRZECIERAŁY I ROBI ZWARCIE ALE NIC TAM NIE WIDAĆ ROZBIERAŁEM TYLNI ZAMEK I TEŻ NIC TAM NIE WIDZIAŁEM DODAM TYLKO ŻE JEDEN MIKRO STYL NIE CHODZI ZAWIESZA SIE BO RAZ ŁAPIE A RAZ NIE I NIE WIEM CZY TO MOŻE BYĆ PRZYCZYNĄ PROSZE O POMOC BO MI SIE POMYSŁY SKOŃCZYŁY DZIEKUJE Z GÓRY ZA POMOC
danny
Awatar użytkownika
marek_igor
Forumowicz
Posty: 2000
Rejestracja: 29 wrz 2011, 06:32
Auto: Alfa 166
Model: 2.4 jtd
Skąd?: Niepołomice

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: marek_igor »

Pewnie mikrostyk w zamku siada. Na oko nie da się go sprawdzić, podmień zamek i sprawdź, brat miał w Leonie to samo.

P.S pisz małymi literami i rób jakieś znaki interpunkcyjne bo ciężko się to czyta...
danny261
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 06 sty 2011, 20:47

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: danny261 »

Ok. dzięki już myślałem nad tym, ale nigdzie nie moge dostać tego mikro styku tylko cały zamek, już wcześniej miałem problem z tym mikro stykiem ale kontrolka mi sie nie żarzyła od jakiegoś mieciąca mam problem z tym. :cry:
danny
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7083
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Kontrolka otwarcia bagażnika

Post autor: Sony »

danny261, a bagażnik masz w rzeczywistości zamknięty w momencie, gdy Ci się żarzy ta kontrolka ? Może przy samej wtyczce coś nie łączy...
ODPOWIEDZ