Kupujemy telefon

Luźne gadki o wszystkim
slawko0309
Forumowicz
Posty: 65
Rejestracja: 15 lut 2013, 10:26

Kupujemy telefon

Post autor: slawko0309 »

ja śmigam na galaxy s 3 i lepszego telefonu nie miałem , daje rade :-D
SŁAWEK
Awatar użytkownika
Art
Forumowicz
Posty: 342
Rejestracja: 24 lis 2012, 09:12

Kupujemy telefon

Post autor: Art »

A ja zamierzam przesiąść się z Galaxy SII na Galaxy SIV. Może ktoś korzysta? Może sie wypowiedzieć?
Nie pomoże koni kupa, gdy kierowca dupa.
lukogi
Forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:55

Kupujemy telefon

Post autor: lukogi »

Panowie potrzebuje telefonu. Nie chce wydać więcej niż 500zł. To co mi proponuje operator to kpina więc wole kupić sobie sam tel i obniżyć po maksie abonament. Ten tel powinien mieć aparat 5mpx, bateria zeby trzymała 3 dni i jak mi spadnie żeby nie rozpadł się w drobny mak. Aha powinien mieć gps i wszystko powinno chodzić płynnie bez zawiasów. Macie jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Kupujemy telefon

Post autor: jakub_bb »

dotykowy czy nie?

Jeśli nie to ja miałem przez 2,5 roku E52 i byłem mega zadowolony, dalej go mam i nie sprzedam, bo jest zbyt dobry, a za mało warty. Bateria mi trzyma 6 dni.
Za pewne zaraz pójdzie fala, że to najgorszy telefon jaki ktoś miał, ale ja nie miałem żadnego nawet najmniejszego problemu, poza dzwonieniem i smsowaniem używałem go do navi po całej europie i do wi-fi

a jeśli to za stary i za mało gadgeciarski telefon to może warto trochę wiecej wydać i kupić np SGS Advance lub SGS2
lukogi
Forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:55

Kupujemy telefon

Post autor: lukogi »

Bardziej dotykowy. Zastanawiam się nad sg ace2 można za 550 nowego wyhaczyć tylko czy warty jest tych pieniędzy? Miałem kiedyś samsunga wave 8500 i nie byłem z niego zadowolony
Awatar użytkownika
coolz86
Forumowicz
Posty: 30
Rejestracja: 19 kwie 2013, 15:44

Kupujemy telefon

Post autor: coolz86 »

lukogi, nie porównuj Ace 2 go Wave :)
Ace 2 chodzi na andku, miałem i jeden i drugi, i na Ace złego słowa nie powiem, natomiast po wave podobnie do Ciebie nie byłem zadowolony (BADA - porażka, jedynie jakość wykonania była OK).
W Ace 2 jak na moje codzienne użytkowanie nic się nie wieszało, chodził bardzo płynnie, robił dobre fotki (teraz mam htc wildfire s i niby aparat też 5mpx a zdjęcia padaka).
W Ace 3,8" ekranik daje rade, wygodnie przeglądało się neta czy korzystało z nawi. Bateria też nie była zła bo przy codziennym dzwonieniu i wieczornym przeglądaniu neta trzymała mi 3 dni.
Więc z mojej z strony jak najbardziej mogę polecić Samsunga Ace 2 :) Żałuję, że go sprzedałem ale dołek finansowy był silniejszy... :P
A co do ceny to 550zł wydaje się być niezła ceną, w grudniu 2012 pogoniłem go za 800zł :P
Pozdrawiam,
coolz86
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Kupujemy telefon

Post autor: Roxon40 »

jakub_bb pisze:SGS Advance


Jak nie będziesz przesadnie siedział na internecie to bateria powinna dwa dni wytrzymać. Mi najdłużej trzymała ze dwa dni ale ja co dzień zaglądam przez komórkę na internet więc nie testowałem ile wytrzyma bez używania internetu. Ważne też żeby wyłączyć lokalizację bo ona też pochłania energię. Wczoraj bateria wytrzymała koło 10 godzin ale słuchałem radia internetowego.

Nie wiem, ile kosztuje bo w abonamencie dałem za niego 19 zł ale jestem zadowolony. Działa płynnie, choć ostatnio widziałem u niego małe zamulenia chwilowe ale też zainstalowałem dużo różnych rzeczy potem coś odinstalowałem i może dlatego. Jak był czysty to chodził płynnie dopóki nie zacząłem szaleć z pobieraniem.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Kupujemy telefon

Post autor: Kitaj »

jakub_bb pisze:Jeśli nie to ja miałem przez 2,5 roku E52 i byłem mega zadowolony


Ja także polecam czas użytkowania 2 lata i jedynie czasami się zawieszał i przy nagrywaniu filmów na max jakości leciał pokaz slajdów. Jak dla mnie bo tylko pisze smsy dzwonie i robie zdjęcia był to telefon idealny który trzymał spokojnie po tydz czasu a jak był nowy to nawet do 2 tyg ;-)
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
lukogi
Forumowicz
Posty: 217
Rejestracja: 26 paź 2011, 19:55

Kupujemy telefon

Post autor: lukogi »

zakupiłem wczoraj galaxy ace 2. Czas pokaże jak sie bedzie sprawował
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Kupujemy telefon

Post autor: Dawid1992P »

Wie ktoś czy jest juz na rynku galasy s IV mini ?
ODPOWIEDZ