[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Wszystko o waszym audio w samochodzie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: Roxon40 »

Nie powinien.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
vbass119
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 14 gru 2012, 19:24

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vbass119 »

czesc! mam problem po odlaczeniu akumulatora zakodowalo mi sie radio niestety nie mam do niego kodu ani ksiazki.. ;/ a mam jakis specyficzny model ze nie moge nigdzie przekalkulowac kodu.. mam aure kaseciaka i po wlaczeniu zapala mi sie najpierw safe a pozniej numer 2000 ... jak ktos cos moze pomoc prosilbym info na priv...
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: skrzysieks »

Wyciągnij radio . Może gdzieś z boku masz kod napisany ;) Ja tak miałem :)
Awatar użytkownika
vbass119
Forumowicz
Posty: 47
Rejestracja: 14 gru 2012, 19:24

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: vbass119 »

niestety nie ma ....
kuba88w
Forumowicz
Posty: 535
Rejestracja: 10 sty 2011, 16:40
Auto: Lexus IS 200
Model: 2.0 R6
Skąd?: Ustrzyki Dln.

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: kuba88w »

vbass119, jak nie masz na radiu kodu to jedynie pozostaje ci gość, który ogarnia takie tematy. Ja kiedyś płaciłem za to 50 ziko.
piotrnowack
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2013, 21:02

Radio Aura tylko u mnie w tolku nie gra

Post autor: piotrnowack »

Witam mam taki problem z radiem Aura. Nie znalazłem nic podobnego na forum. A mianowicie mam oryginalne radio aura kaseciak jakiś czas temu grało. pare razy się wyłączyło samo i cisza. Po podpięciu do innego auta Aura gra, tylko u mnie nie gra w tolku. Dodam,że tak samo jest jak podlanczam oryginalnego kaseciaka z pasata b5 do tolka, podświetla się tylko i nie gra, na wyświetlaczu nic się nie wyświetla, tylko ciemność. Podświetlone śa tylko przyciski przy włączniku radia. po podłączeniu innych radyjek (JVC KENWOOD) wszystko działa. Dodam tylko ze nie podświetla mi się również na desce rozdzielczej wyświetlacz odpowiadający za wyświetlanie tytułu czy nazwy stacji. przeszukałem cały net i nigdzie podobnej awarii nie znalazłem. prosze o POMOC:) tak jakby jakiś kabelek zacoś odpowiadał tylko który? męcze to już dwa tygodnie dlatego pisze bo nikt nie wie o co chodzi:)

[ Dodano: 2013-03-26, 21:44 ]
Nie wiem czy dobrze wrzuciłem temat ale jestem nowicjusz:) A a co do wyciągania radia Aura to najlepsze sa nozyki o wyżynarki:):) tylko że z dużą ilością małych ząbków:) idealnie pasują
ozio21
Forumowicz
Posty: 150
Rejestracja: 26 gru 2011, 10:38
Auto: 1M
Model: 1.9 ASV
Skąd?: Mińsk Mazowiecki

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: ozio21 »

Dill
Forumowicz
Posty: 18
Rejestracja: 02 cze 2013, 14:29

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: Dill »

Hej
Oto mój drugi problem dotyczący mojego Toledo (pierwszy długie światła), otóż radio notorycznie mi się kodowało, znudziło mi się ciągłe wpisywanie kodu, wiec wczoraj męczyłem się trochę z ta Aura.
Zacząłem od zmostkowania pinu 4 z pinem 7 w kostce, było w porządku, radio nie kodowało się jednak po chwili zauważyłem ze nie zamknę auta z pilota, dobra myślę z kluczyka będę zamykał, niestety to tez nie rozwiązało problemu ponieważ zamykają się drzwi tylko te do których włożony został kluczyk. Nie no tak nie może być usunąłem mostek, pomęczyłem się 3 godziny z niemiecka instrukcja od radia i wyłączyłem zadanie kodu w radiu i jest spoko.
Radio włączam teraz guzikiem A ten od regulacji głośności, włącza się radio i muszę kliknąć przycisk AM/FM żeby się przełączyć na FM następnie wybrać stacje zaprogramowana wcześniej.
Czy jest możliwość żeby po włączeniu radio od razu się ustawiło na FM i ostatnia stacje która grała?
Geluu83
Forumowicz
Posty: 7
Rejestracja: 20 cze 2013, 22:29
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Pionki/Siedlce

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: Geluu83 »

Witam mam problem z radiem Aura w moim seacie . Od paru dni szwankuje gra i nagle zaczyna coś pikać(jakiś sygnał) , nie da sie przełączyć na radio ( dopiero jak zmieniarke odłącze to radio sie załancza ale i tak szwankuje). Odłączyłem akumulator na 30 min i po ponownym podłączeniu pokazuje się safe i kod 2800 ale niestety nic nie moge zmienic w tym kodzie gdyż działa mi tylko 2-ga linijka i tylko tam moge zmieniać cyfry 28(1,2,3,4itp)00 tylko w drugiej linijce.Panelik mam wyjmowany są na nim cyfry od 1-6).
Wyjołem też całe radyjko na godzinke i odpiołem wszystkie kable ale też lipa). Podłanczałem pod kompa i były 3 błędy , 2 zostały skasowane ale jednego się nie dało błąd panelu czy coś takiego.
Czy da się coś zrobić z tym radiem??
Pozdro
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4506
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

[1M] Radio Aura - pytania/problemy

Post autor: Roxon40 »

Spróbuj podmienić panel z innego radia Aura. Jeśli to nie pomoże to pewnie najszybciej kupisz sobie na allegro drugie bo drogie nie są a naprawa pewnie nie będzie opłacalna.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
ODPOWIEDZ