[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Czyli zrób to sam i pochwal sie na forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: dany_2 »

w poniedziałek Ci AngelDriver, powiem ponieważ jutro zamawiam żarówki OSRAM NIGHT BREAKER wiec znając naszą pocztę na poniedziałek dojdą :-D
AngelDriver

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: AngelDriver »

Super bede czekac na odpowiedz jak co to zrob zdjecia :)
Awatar użytkownika
ojdan
Forumowicz
Posty: 25
Rejestracja: 03 lip 2008, 18:41

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: ojdan »

Wlasnie przepalila mi sie zarowka ala xenon z ktora kupilem tola u naszych zachodnich sasiadow i tak sie zastanawiam nad xenonami tylko ze przeglad mam w lutym :/

Jutro wyjme zarowke i jak nie znajde takiej samej w necie to chyba podajde na stacje kontroli i sie zapytam jak to jest z xenonami

Zaroweczki ktore siedza bardzo dobrze daja rade wiec wczesniej jakos za bardzo nie palilo mi sie do xenonow


plus taki ze mam spryskiwacze reflektorow
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: dany_2 »

dziś założyłem żarówki OSRAM NIGHT BREAKER i powiem tyle REWELACJI NIE MA !!!!!!!! ale jeszcze pojadę do diagnostyka żeby mi ustawił lampy, może wtedy coś pomoże.
sielu

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: sielu »

witam a ja zakupilem cos takiego i powiem ze jestem zadowolony daje ladne swiatelko biale nie niebieskie i nie oslepia innych http://www.allegro.pl/item533960895_zar ... _100w.html
AngelDriver

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: AngelDriver »

Ok czyli decyzja podjeta. Kupie sobie Hidy 6000 czy jak im tam. bo 8 to juz zbyt niebieskie,
Awatar użytkownika
Łukasz TDI
Forumowicz
Posty: 282
Rejestracja: 22 gru 2008, 20:37

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: Łukasz TDI »

ANGEL "HIDY "bez soczewek oślepiaja no chyba ze je posiadasz zreszta jak cie misiaki pochytają to się wykaraskasz nie muszę tłumaczyć dlaczego :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pedritos
Forumowicz
Posty: 107
Rejestracja: 08 lip 2008, 20:05

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: Pedritos »

Angel pozwól że jeszcze raz przytoczę swoją wcześniejszą wypowiedź

"Ja szczerze odradzam światła o barwie 6000 k i powyżej. Są one niebieskawe i to widać na pierwszy rzut oka (rzut oka pana policmajstra).
Najbardziej zbliżone do światła dziennego są barwy 4300 k i takie proponuję założyć. Po rozgrzaniu żarnika barwa jest przy nowych delikatnie żółtawa, przy nieco wypalonych czysto biała.
Nie rzuca się wówczas w oczy niebieski odcień, który tak drażni naszych stróży prawa".
PAMIĘTAJ O INNYCH!!!
http://www.poltransplant.org.pl/ow.html
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
Jak wskazówka od temperatury się nie spionuje - NIE BUTUJ,
Jak butowałeś to od razu NIE GAŚ
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: CYRULIK »

Jaki by nie był ten zestaw POWINNY BYĆ SROGO KARANE

Piszcie co chcecie, ale jak dotąd żaden test takiego zestawu nie przyniósł pozytywnego efektu, wiec jak ktoś lubi być SAMOLUBEM to proszę i cieszę sie ze w końcu sie za to biorą, może wtedy da sie jeździć po zmroku i nie być oślepianym

Polecam wszystkim dobre ustawienie i żarówki nie z biedronki, a z czasem zadbać o reflektory(, bo to tez element eksploatacyjny) i takie badziewne zestawy nikomu nie będą potrzebne
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

[1M] Montujemy zestaw HID pod H7

Post autor: maniekmc »

CYRULIK pisze:Jaki by nie był ten zestaw POWINNY BYĆ SROGO KARANE

Piszcie co chcecie, ale jak dotąd żaden test takiego zestawu nie przyniósł pozytywnego efektu, wiec jak ktoś lubi być SAMOLUBEM to proszę i cieszę sie ze w końcu sie za to biorą, może wtedy da sie jeździć po zmroku i nie być oślepianym

Polecam wszystkim dobre ustawienie i żarówki nie z biedronki, a z czasem zadbać o reflektory(, bo to tez element eksploatacyjny) i takie badziewne zestawy nikomu nie będą potrzebne
BRAWO- RACJA
[center]Obrazek[/center]
ODPOWIEDZ