Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Dawid3050
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:24

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Dawid3050 »

Witam wszystkich, obecnie przymierzam się do zakupu auta ;) Od jakiegoś czasu zapatrzyłem się na Toledo ;) Sporo czasu jeździłem z kolegą Leonem 1.8T ;) Ale nie o tym temat... Znalazłem Toledo, ale dziwi mnie niska cena samochodu... Podam link do ogłoszenia:
http://tablica.pl/oferta/seat-toledo-2- ... 2877;r:3;s:
Co sądzicie o tym samochodzie? Sprzedający od razu mówi, że maska do wymiany, ponoć się otworzyła, ale pytałem jak dach czy szyba była wymieniana i twierdzi, że wszystko ok, z dachem kontaktu nie miała, a czarny kolor wziął się od upodobań poprzedniego właściciela, bo twierdził, że taka moda :D Proszę o ocenę samochodu. Czy jest to realna cena? W niedzielę mam zamiar jechać oglądać samochód.
Chcę, aby silnik i buda była ok, a jakieś drobne rzeczy da się zrobić :)
Pozdrawiam ;)
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: silentboy2324 »

przecież widać, że dookoła jakieś uszkodzenia. Czy się opłaca? Ciężko powiedzieć, dla mnie wygląda słabo, ale może jakiś bardziej obyty forumowicz się wypowie. Moim zdaniem dokładając pare PLN można kupić bez uszkodzeń. Mi się nie podoba :) Nawet Te LPG jakoś dziwnie wygląda.
W Polsce wszystko musi mieć więcej niż 2 litry
Dawid3050
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:24

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Dawid3050 »

Pisałem, że jakieś drobne uszkodzenia, typu wgniecenie czy niedziałająca szyba itp., nie są dużą przeszkodą. Może ktoś za podobne pieniądze kupił Toledo? Nie każdego stać, aby dołożyć, a jak wiadomo każdy by chciał kupić coś dobrze wyposażonego/z odpowiednim silnikiem za jak najmniejsze pieniądze... Na niektórych rzeczach nie ma sensu oszczędzać dlatego chciałbym usłyszeć jakieś opinie co do tego samochodu.
Dzięki ;)
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: silentboy2324 »

Napiszę Ci tak, jak byś zobaczył pewnie taki samochód z bliska nie dał byś tych 8tys. Lecz oczywiście są wyjątki. I to trochę głupie, w środku skórki szmery bajery a z zew. auto okorowane jak nie powiem co. Lecz jak nie zobaczysz auta na żywca to się nie przekonasz.
W Polsce wszystko musi mieć więcej niż 2 litry
Dawid3050
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:24

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Dawid3050 »

Maska od razu do wymiany jeżeli bym go kupił, a poza maską, drzwiami i zderzakiem z tyłu, raczej nie ma większych problemów z zewnątrz. Podjadę to go przepatrzę ;) Obawiam się problemów z silnikiem... Na zdrowym silniku zależy mi najbardziej ;)
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: silentboy2324 »

no dokładnie silnik priorytetem, ale za taką cene reszta powinna być ok, jak nie to do piekła z nim.
W Polsce wszystko musi mieć więcej niż 2 litry
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Kitaj »

Ale przynajmniej gościu się nie kryje i pokazuje zdj uszkodzonych drzwi a nie jak wiekszość niby wszystko ok a tu się okazuje że jakies wgnioty... Mnie też ciekawi ta rdza o ile na zawiasach to w miare normalne zjawisko jeżeli wyczyścimy ze smaru i polejemy wodą ale te śruby na przodzie to jakieś podejrzane. Albo było coś robione ze śrubami albo to jakis topielec (przynajmniej częściowy) ;-)

PS: pozdrawiam Strzelin, Domaniów wita :mrgreen:
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
Dawid3050
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:24

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Dawid3050 »

Miejmy nadzieję, że nie jakiś "topielec" ;) A co myślicie o cenie? Nie jest zbyt mała jak za takie auto? Czy maska i kilka wgnieceń może zaniżyć aż tak cenę auta? Patrząc na pozostałe toleda w sieci to niewiele jest za taką kasę... I oby coś za tym się nie kryło ;)

PS: Dzięki ;) Może się spotkamy na trasie ;)
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: silentboy2324 »

Zależy jak na to spojrzeć, 8tys jak by reszta była dobra, to wtedy cena była by chyba adekwatna do uszkodzeń, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że będzie bez innych wad :)
Ale życzę oczywiście aby było zupełnie inaczej, nowa 2.3 w klubie się przyda :)
W Polsce wszystko musi mieć więcej niż 2 litry
Dawid3050
Forumowicz
Posty: 12
Rejestracja: 10 sty 2013, 16:24

Toledo II z silnikiem 2.3 V5 + LPG

Post autor: Dawid3050 »

Oby były to wady drobne i niekosztowne ;) Tak jak już pisałem zależy mi na zdrowym silniku i budzie ;) Resztę da się zrobić :) Dzięki za opinie/podpowiedzi, bo mam do auta jakieś 200km, więc wolałem się poradzić czy warto jechać ;) Niektórzy na pierwszy rzut oka coś zauważą co mi mogło umknąć... tak jak te podejrzane zawiasy-dzięki Kitaj :)
ODPOWIEDZ