Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Wszystko o silnikach wysokoprężnych
bates78

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: bates78 »

i jak rozwiązałeś ten problem?
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: bartekmk »

wymienił pewnie żarówke, bezpiecznik lub włącznik stopu..
bates78

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: bates78 »

dziś trochę się poruszałem tolkiem i nie zawsze się świeci kontrolka niech ktoś doradzi co z tym zrobić
Awatar użytkownika
koti
Zasłużony
Posty: 1394
Rejestracja: 04 sie 2008, 16:50
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Grójec

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: koti »

bates78, a podłączałeś pod VAG? Jak są jakieś problemy to powinien wyskoczyć jakiś błąd.
Seat Toledo II, 1.9 TDI 110 KM ASV, 2000r.
Szymek08
Forumowicz
Posty: 1687
Rejestracja: 22 sie 2009, 17:18
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF+
Skąd?: Piła

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: Szymek08 »

Jak sobie poradziłem - pojechałem do sklepu i zakupiłem czujnik stopu i kosztowało mnie to 33zł więc nie jest źle :-) Jak pomajstrowałem przy starym to niby zaczął działać ale już go nie wsadzałem ponownie ;-)
Awatar użytkownika
Swichu91
Forumowicz
Posty: 31
Rejestracja: 10 kwie 2011, 15:24

Kontrolka świec żarowych nie gaśnie

Post autor: Swichu91 »

Ja mam taki problem ze padł mi włącznik stopu. Co prawda nie zawsze migała mi kontrolka ale stop nie działał kupiłem zamiennik ( tzn. bratu powiedziałem co ma mi kupić i kupił zamiennik) na początku miałem troche problemu jak go ustawić zeby sie cały czas stop nie palił ale w końcu jakoś ustawiłem ruszyłem w drogę po chwili zaczęła mi migać kontrolka to mówię do kumpla zobacz czy mam stop on mówi ze sie pali ciągle dojechałem do domu zgasiłem auto patrze jest ok. ale jak znowu później wsiadłem i pojechałem znowu zaczęło migać. Jak pojechałem tam gdzie to kupiłem powiedzieli mi ze te zamienniki są często popsute i trzeba oryginał. Ale jeżdżąc kilka godzin zauważyłem coś co nigdy mi sie nie robiło a mianowicie kiedy wciskałem na gaz on nie reagował nie wiem czy to ma coś wspólnego z tym ze był ten zepsuty czujnik ale trochę mnie to zmartwiło a jak założyłem stary czujnik to już sie tak nie robiło... Miał ktoś takie coś czy moze to jest wina czegoś innego ?
ODPOWIEDZ