Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Gaśnie po przejechaniu 1 km

Wszystko o silnikach wysokoprężnych
Awatar użytkownika
SZUBAR
Forumowicz
Posty: 272
Rejestracja: 19 gru 2009, 15:25

Gaśnie po przejechaniu 1 km

Post autor: SZUBAR »

bart_sc pisze: to teraz po tej przygodzie znowu muszę go wymienić??

Niestety w filtrze osiadła się już parafina i trzeba go wymienić.
SZUBAR
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Gaśnie po przejechaniu 1 km

Post autor: Sony »

bart_sc pisze:W serwisie zapłaciłem 140 PLN i nie uśmiecha mi się znowu płacić tyle kasiory.
A kto przy zdrowych zmysłach wymienia go w ASO ? Tak mnie postraszyliście, że kurde jutro muszę dolać uszlachetniacza do paliwka... Choć cały czas tankuję VP Diesel.
bart_sc

Gaśnie po przejechaniu 1 km

Post autor: bart_sc »

Niestety musiałem to wymienić a była sobota. Samochód był mi na gwałt potrzebny. Żeby nie było tak fajnie to za filtr zapłaciłem 140 PLN a wymieniałem go sam :mrgreen:

[ Dodano: 2010-01-24, 11:17 ]
Dzisiaj rano zszedłem do garażu akumulator zasadziłem naładowany i .... dupa. Kręci jak wściekły ale dalej nie odpala :-( Teraz wyciągnąłem filtr paliwa wylałem to co w nim było położyłem na kaloryferze. Zaraz zejdę zaleje ropą filtr i zobaczymy. Fakt że garaż jest pod blokiem a w nim jest 0 stopni więc trochę mało. Boje się że ta ropa zamarzła w przewodach przed filtrem.

[ Dodano: 2010-01-25, 09:51 ]
Wczoraj po zalaniu filtra ropą fura odpaliła bez zająknięcia. Pojechałem na STATOILA zalałem 4 litry benzynki i jest ok. Dzisiaj rano odpalił (przy -25) całkiem żwawo :mrgreen:
ODPOWIEDZ