Kopcenie w dieslu

Wszystko o silnikach wysokoprężnych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kopcenie w dieslu

Post autor: vwir »

Wsuwa sie w to wycięcie w wałku i opiera na głowicy. To wycięcie ma być w poziomie.
nionio9449
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2014, 19:05

Kopcenie w dieslu

Post autor: nionio9449 »

założyłem głowice, ustawiłem na znaki, jutro zakładam kolektory wtryski itp cały osprzęt i dam znać czy odpali :mrgreen:
ogarnełem ustawianie na znaki już, wydaje mi sie ze mam przestawioną pompe wtryskową o ząbek czyli że na blokade nie wejdzie ale dam rade juz metodą prób i błędów, ważne aby rozrząd był dobrze ustawiony :lol:
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kopcenie w dieslu

Post autor: vwir »

Nie rozumiem. Zarówno koło na wałku jak i na pompie poluzowujesz i ustawiasz idealnie. W niektorych TDI nie poluzowuje się samego koła na pompie, tylko kręci się całą pompą.
nionio9449
Forumowicz
Posty: 26
Rejestracja: 07 gru 2014, 19:05

Kopcenie w dieslu

Post autor: nionio9449 »

tak, tylko ktos u mnie przestswil pompe do konca skali, przey wczesniejszej zmianie paska zauwazylem jak chcialem ustawic znak na wale to nie moglem zablokowac pompy w polozeniu 0
wszystko teraz idealnie ustawilem na znaki i blokady, wczoraj odpowietrzlem uklad paliwowy, dzisiaj musze wstrzelic sie w ką wtrysku, dopiero wtedy z vagiem bd mogl w stranie ustawic idealnie kąt wtrysku ;-)

[ Dodano: 2015-05-02, 17:05 ]
AFNik juz pyrka :-D troche zeszlo.mi z trafieniem kątem wtrysku ale wkoncu udalo sie
dziekuje wszystkim za pomoc i podpowiedzi ;-)
ODPOWIEDZ