Pompa wtryskowa

Wszystko o silnikach wysokoprężnych
Adrianekswir22

Pompa wtryskowa

Post autor: Adrianekswir22 »

Witam
Mam taki maly problem postawilem auto u mechanika bo poprostu mialem problemy z niskimi obrotami, na poczatku mowil ze to wina zaplonu lecz ja mowilem mu ze wlasciciel mowil ze jest do regulacji pompa paliwa wiec po jakims czasie doszedl ze to jednak pompa i wyslal ją gdzies na stol probierczy i teraz moje pytanie ile mogl wziosc maxymalnie za wyregulowanie pompy+ wymiana nastawnika i wlozenie pompy z powrotem do silnika z góry dzieki za odpowiedzi!;)
Ostatnio zmieniony 30 sty 2012, 17:33 przez Adrianekswir22, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Pompa wtryskowa

Post autor: tony »

najpierw się witamy później pytamy :arrow: viewtopic.php?p=23075#23075
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Pompa wtryskowa

Post autor: sz.p.bartek »

Masz chyba na myśli pompę wtryskową a nie pompę paliwa. Myślę że całość nie powinna przekroczyć 200-300zł.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Adrianekswir22

Pompa wtryskowa

Post autor: Adrianekswir22 »

Sorry za pomylke, mechanik mi powiedzial ze za nowy nastawnik wraz z wymiana i ustawieniem 850zl? czy to jest mozliwe?
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Pompa wtryskowa

Post autor: Lucas »

Nastawnik nowy czy regenerowany ?
Adrianekswir22

Pompa wtryskowa

Post autor: Adrianekswir22 »

Z tego co wiem to nowy

[ Dodano: 2009-10-05, 17:59 ]
Niewiem ale dla mnie sie wydaje ze cena jest zbyt wysoka poniewaz samochod chodzil wrucilem nim z holandii tutaj i jedyny problem to byl taki ze na wolnych obrotach nierowno pracowal.Niewiem ile kosztuje ten nastawnik to by wyjasnialo sprawe ceny za naprawe 850zl troche drogo jak za zrobienie wolnych obrotow
Awatar użytkownika
Tomas
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 10 lip 2008, 11:29

Pompa wtryskowa

Post autor: Tomas »

no jeżeli to faktycznie pompa, to i tak Ciebie nieźle skroił, bo widziałem na allegro, że używanka w bdb stanie (cała pompa wtryskowa) chodzi w granicach 500-600zł.
np. http://moto.allegro.pl/item754428880_vw ... skowa.html
Jak mawiają daltoniści "Życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe" ;)
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Pompa wtryskowa

Post autor: Lucas »

no to za 500 zł jest tuz po regeneracji z roczną gwarancją :D
ale niecha da jakiś rachunek za co ile brał bo może robotę swoją tak ceni :D
Adrianekswir22

Pompa wtryskowa

Post autor: Adrianekswir22 »

Widzicie ale jestem w takiej sytuacji ze niewiem co mam robic koles jutro odbiera ta pompe bo jak pisalem wyzej wysylal na stol probierczy i ja mu musze przywiesc kase bo on musi oplacic przy odebraniu tej przesylki i mowi zebym przywiozl kase i mu dal on zalozy pompe i mowi ze zobaczymy ze powinno byc okej co byscie zrobili?
Awatar użytkownika
Tomas
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 10 lip 2008, 11:29

Pompa wtryskowa

Post autor: Tomas »

no to poproś o fakturę, nikt nie regeneruje pompy "na gębę". Każdy normalny zakład wystawia fakturę VAT, którą należy okazać razem z gwarancją w razie dalszych problemów z pompą. Cena jakaś wygórowana i mechanior coś kombinuje, bo np. mój mechanior w razie usterki pyta mnie czy chce regenerować, czy chcę wstawić oryginalną część czy zamiennik czy używankę i mniej więcej orientuje się co ile kosztuje.
Jak mawiają daltoniści "Życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe" ;)
ODPOWIEDZ