VW Golf V

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez marek_igor » 1 grudnia 2013, o 21:12

no nie w każdym ASO, bo VW to trochę robi problemy, najczęściej musi być właściciel z dokumentami i trzeba bulić.
Kaspoll pracuje w VW to Ci sprawdzi historię
"... co zbudowała Alfa to nie samochód, to co Alfa zbudowała to 4 metry sztuki" J. Clarkson
marek_igor
Sponsor

Car: Alfa 166
Engine: 2.4 jtd

Postprzez bartekmk » 2 grudnia 2013, o 00:16

jak jest blisko to mozesz obejrzec, ale wg mnie bardzo ważną rzeczą przed zakupem czy nawet samym oglądaniem jest dobre zapoznanie się z modelem. wbij na forum golfa, poczytaj z czym tam ludzie mają problemy, czym sie różnią poszczególne wersje itp żeby sie nie dać orżnąć sprzedawcy. a juz najlepiej spotkac sie z kims kto ma takie auto zeby pooglądac i dowiedziec sie na co zwrocic uwage przy kupnie.
bartekmk
Sponsor

Car: Seat Toledo 1M
Engine: ASV++

Postprzez Domelek » 2 grudnia 2013, o 17:45

Wielkie dzięki za wszystkie informacje, co prawda nie miałem nigdy do czynienia z Golfem V,ale myślę że powoli dam radę. Jak kupowałem Toledo też kompletnie nic o nim nie wiedziałem,to dzięki waszej uprzejmości i waszemu doświadczeniu mogłem być posiadaczem super samochodu jakim jest Toledo.
W ogłoszeniu z czarnym Golfem,gość pisze że był wymieniony rozrząd, wszystkie filtry,olej i koło dwumasowe i ma potwierdzenie fakturami.
Domelek
Forumowicz

Car:
Engine:

Poprzednia strona

Powrót do Kupujemy Inne