Poszukiwania Leona

Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Poszukiwania Leona

Post autor: Lucas »

Kolega szuka między innymi Leona.
Znalazł coś takiego.
Co oprócz przebiegu i lewego przedniego narożnika jest nie tak ?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11548068
Opłaca się w ogóle jechać go obejrzeć ?
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Poszukiwania Leona

Post autor: kornat »

Listwy na drzwiach po stronie kierowcy wątpię aby były nie seatowskie :-P Nie wygląda to na wersję sport a zaślepkę kierownicy ma z sporta. Brak zdjęć komory silnika.
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Poszukiwania Leona

Post autor: Lucas »

Fotele chyba ma ze sporta :D
Szkoda ze silnika nie dali właśnie ;/
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

Poszukiwania Leona

Post autor: Martinez »

Daleko nie masz możesz pojechać looknąć :) mi sie nie podoba to to że on jest z E -> stonii no i kierownica. Ja mam 191 k i nie mam tak wytartej jak ten Leon przy 75 k km. No i wersja sport z 1,6 i to bez climatronica... może być kombinowany.

[ Dodano: 2010-03-12, 15:56 ]
a i nie ma zaślepki od OBD 2 czyli na pewno był kombinowany :D
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
Awatar użytkownika
grzesiek998
Forumowicz
Posty: 324
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:17

Poszukiwania Leona

Post autor: grzesiek998 »

albo mi sie wydaje albo wlacznik swiatel awaryjnych jest "troche" wytarty... a zmiana poduszki w kierownicy moze swiadczyc ze tamta kiedys zrobila buuum :shock: i jeszcze nie wiem czy dobrze widze ale chyba listwy na zderzakach sa polakierowane a na dzwiach nie...

[ Dodano: 2010-03-12, 16:04 ]
ja widze ze on 2 zaslepek nie ma :-P
MR Motors - 140KM 313Nm
Obrazek
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Poszukiwania Leona

Post autor: Lucas »

Ja widzę że miał bum w lewy przód, bo trochę widać.
Z tym że mnie to akurat nie rusza. Jeśli będzie cały krzywy jak jedna Xsara którą tydzień temu oglądałem to podziękuje,ale jakieś stłuczki to normalka.Samochód już 7 lat ma więc trudno żeby się z innym nie spotkał :P
Awatar użytkownika
marcin81
Forumowicz
Posty: 83
Rejestracja: 07 lut 2010, 21:56

Poszukiwania Leona

Post autor: marcin81 »

Lewe tylne drzwi w okolicach klamki ma wgniecone i nie podoba mi sie prawy tylny błotnik-(dokładnie,zagięcie błotnika pod tylną lampą a klapą) a środek na ten przebieg- to nie wygłąda.....
beniu1

Poszukiwania Leona

Post autor: beniu1 »

grzesiek998 pisze:albo mi sie wydaje albo wlacznik swiatel awaryjnych jest "troche" wytarty...

[ Dodano: 2010-03-12, 16:04 ]
ja widze ze on 2 zaslepek nie ma :-P

ze jest wytarty to nic nie znaczy możne się kiedyś popsuł i kupił podróbę bo i tak się żądza ze dwa razy dotkniesz podróbę i jest cały wytarty
Awatar użytkownika
mlody158
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 22 lis 2008, 17:59

Poszukiwania Leona

Post autor: mlody158 »

Samochody z Hiszpanii mają już to do siebie że nigdy nie będą idealne bo tak tam jeżdżą ( zatrzymują sie przy parkowaniu dopiero jak dobija do innego auta itp), ale jak samochód od hiszpana to i powinien być zadbany oni nic sami nie robia przy autach , chyba że od jakiegoś czarnego lub romuna itp. Przebieg na bank nie ten, ale jest wart oglądnięcia chodzby miałstłuczke to jeszcze nic złego oni tam wraków nie naprawiają. Samochody tam też są malowane z ubezpieczenia więc nie musi to świadczyć o wypadku itp.
Bol3k

Poszukiwania Leona

Post autor: Bol3k »

Ja powiem Wam szczerze, że brak zaślepki od vaga możne też znaczyć tyle co fakt, że był podłączany do komputera i ktoś nie wsadził jej potem na miejsce i leży np. w schowku.. Ja jak kupiłem auto to właśnie tak miałem, a auto widziało tylko ASO przed moim zakupem (kupiłem od wujka).
zaślepka w tylnym zderzaku.. może ktoś podpierdzielił - mi ukradli pod blokiem listwę przedniego zderzaka i kołpaki. A co do malowanych listew to możliwe, że ktoś malował całe zderzaki a bocznych nie malował, bo przy otwieraniu drzwi łatwiej wtedy uszkodzić na nich lakier.

A ogólnie to fajna kierownica i felgi. ;)
ODPOWIEDZ