Zmiana auta - co kupić za 30 tys. zł?

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez vwir » 25 listopada 2016, o 14:15

Dlatego pisałem - niech zobaczy na żywo i oceni sam. Oglądałem S60 ze skórą w środku i jej trwałość wyglądała bardzo słabo. Może to akurat kwestia egzemplarzy które widziałem, ale to byłby spory zbieg okoliczności, że wszystkie po przebiegu (przynajmniej teoretycznie) w okolicach 100tys mają popękaną i ponaciąganą skórę. Tak samo kierownica. Podobnie wyglądały boczki drzwi.

Pierwszy lepszy przykład: http://otomoto.pl/oferta/volvo-s60-f-va ... yg0kb.html
O ile tutaj akurat skóra na siedzeniu wygląda nad wyraz dobrze, o tyle zobacz sobie jak wygląda kierownica. W toledo 1M (które nie jest marką premium) skórzana kierownica tak wygląda po przebiegu rzędu 200tys, a nie 80tys. Mam porównanie z innymi markami premium (BMW czy choćby DS) i tam takich rzeczy przy tak niskim przebiegu nie widzę. Jeśli już zdecydowali się wskoczyć w wyższą kategorię cenową, to niech też oferują adekwatną jakość materiałów. A tymczasem w tamtych latach miała to być marka premium forda, tymczasem jakością od mondeo jakoś specjalnie nie odstają.
vwir
Sponsor

Car: DS5, Leaf
Engine: 2.0HDI, EE

Postprzez HQ-Automotive » 20 grudnia 2016, o 16:33

Porównując s60 do Mondeo faktycznie jakością nie różnią się za bardzo jeżeli chodzi o wnętrze, to fakt a przynajmniej moje odczucie. Mondeo ma więcej przestrzeni z tyłu, na plus także bagażnik,a el to już offtop. Tak czy inaczej ciekawe na jaki model i czy w ogóle zdecydował się autor tematu.
http://www.hq-automotive.co.uk - wycieraczki samochodowe. Producent.
HQ-Automotive
Forumowicz

Car: Seat Toledo 2
Engine: 1.9 TDi 110km

Poprzednia strona

Powrót do Kupujemy Inne