Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Toledo III generacji
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

jakoś oplowski cdti mnie nie przekonuje a opinie też słyszałem nie najlepsze poza tym w tej cenie chyba nic niedostane w oplu szczególnego w dieslu astra mi sie podoba ale cena juz nie
beniu1

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: beniu1 »

ale nie mowie o oplu tylko VW skoda a seaty tez chyba choadza na pompie camerlaina o ile sie nie myle
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: Robo »

Tylko nie 1.7 CDTI to jest konstrukcja ISUZU z wtryskami DENZO strasznie awaryjny silnik. Te 1.9 CDTI konstrukcji FIATA są ponoć ok.
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

myslałem ze chodzi o opla toledo na camerlaina niema tylko pompowtryski exeo ma być z tym nowszym silnikiem

opla raczej nie kupię jeszcze ewentualnie zapomniałbym pierwsza po toledo jest skoda octvia1 tour i kia seed lub w ostateczności lacetti

ogólnie ceny nowych aut oszalały toledo w lato było w promocji za troche ponad 50tyś teraz ponad 60tyś
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 13:05 przez ADIWWL, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: Robo »

beniu1 pisze:konkretnie to 1.9 105KM nie na pompowtryskach taki jaki ten wlasnie egzemplarz
a to ciekawe bo seat na swojej stronie w danych technicznych podaje, że silnik 1,9 jest na pompowtryskiwaczach
Ostatnio zmieniony 17 mar 2009, 14:50 przez Robo, łącznie zmieniany 1 raz.
beniu1

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: beniu1 »

no patrz to ja bym ci polecal jakas skode w tedy albo VW i jak chcesz w ropie go to tylko na pompie camerlaina taka jest moja opinia pozdrawiam.Robo ja w firmie mam opla corse 1,7 CDTI ma 250tys. przebiegu i nic sie nie psuje praktycznie tylko tankujesz wymieniasz olej i jezdzisz
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

faktycznie seat w opisie 1,9tdi ma układ zasilania :Wtrysk bezpośredni na pompowtryskiwaczach, turbodoładowany, inercooler
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: Robo »

ADIWWL zadzwoniłem do ASO SEAT tam gdzie serwisuję swoje autko i gość powiedział mi że na 100% są to pompki,
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: Sony »

Jak dla mnie to autko fajowe jest :) Jedynie możnaby się przyczepić do kształtu tyłka, ale to już sprawa dyskusyjna ;) Auto warte przemyśleń wg mnie. Nawiasem mówiąc w każdym aucie są wady i zalety, poza tym jeden będzie jeździł na silniku CDTI przykładowo i będzie chwalił, a drugi będzie narzekał. Tak to już jest ;)
beniu1

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: beniu1 »

Sony dobrze napisales kazdy chwali to tak mozna powiedziec zna
ODPOWIEDZ