Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Toledo III generacji
artur788

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: artur788 »

Na common rail sa nowe passaty i golfy. octavki toledo leony itd sa na pompowtryskach. i jak narazie nie zanosi sie w tym roku na wprowadzenie nowych silnikow z common rail bo wykoncza sprzedaz passata i golfa.

ADIWWL a czy myslales o nowym leonie? :) Chyba jest ładniejszy... tzn to moje zdanie :D
Awatar użytkownika
CYRULIK
Zasłużony
Posty: 866
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:22
Auto: Leon Zonki ;)
Model: Moje S 2,5
Skąd?: WPI MAZOWIECKIE (Sułkowice)

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: CYRULIK »

Adiwwl nowe tolo super, silnik nie jest taki straszny jak go maluja te z poczatku produkcji miały wady ale je wyeliminowali, poza tym bedziesz miał gwarancje ;-) na 2 lata, dla mnie za te kaske spoko wozik i pojemny ja bym sie nie zastanawiał, a wygląd zawsze coś innego a nie szary jak kazdy golf czy octavia
"Kiedy wydaje Ci się, że jesteś bardzo dobrym kierowcą, który wie już wszystko o jeździe i drogach, sprzedaj jak najszybciej swój pojazd i nigdy więcej nie siadaj za kierownicą. Cmentarze są pełne grobów bardzo dobrych kierowców".
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

myślałem o leonie super autko tyle tylko ze w wersji REFERENCE 1.9 TDI 105KM 74 990zł a to wg mnie astronomiczna cena za nieduży samochodzik a toledo mi się nawet podoba choć kiedyś bym tak nie powiedział ale po dokładniejszym przyjrzeniu mu się jest nawet ok nawet ta dupka ujdzie
pompowtryski lepsze paliwo trzeba lać i do końca gwarancji bez obaw potem sie pomyśli na razie tolo pomimo wszystkiego zostaje na 1 miejscu w planch

Widzę ze opinie użytkowników też dobre teraz tylko znaleźć kupca na mojego i pewnie się zdecyduje na czarnego tolka III
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: sz.p.bartek »

Toledo III jest najrzadziej kupowanym Seatem, a co za tym idzie są duże zniżki na ten model. Cena jak i wyposażenie jest bardzo dobre, musisz sobie tylko zadać pytanie czy Ci się sylwetka podoba. Jeżeli tak to w ofercie nowych aut nie ma konkurencji. Silnik 105 PD jest całkiem spoko, i programem robisz go mocniej niż 110 na pompie. Potem turbo i wtedy już konkretnie.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

Tutaj się zgadzam w 100% że jest najrzadziej kupowanym seatem do tylnego słupka mi sie bardzo podoba poza tym codziennie do bagażnika nie zaglądam a cena zachęca kupie box na dach i tyłu nie będę oglądać wcale.
Jak go zakupie to na pewno jak gwarancja pozwoli a jak nie to po gwarancji coś pokombinuje z mocą
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: sz.p.bartek »

ADIWWL pisze:Jak go zakupie to na pewno jak gwarancja pozwoli a jak nie to po gwarancji coś pokombinuje z mocą

W Gdansku przy zakupie nowego Toledo III można było zrobić program u Roberta z Tune-Up bez utraty gwarancji.
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
kalafek
Forumowicz
Posty: 139
Rejestracja: 18 lut 2009, 22:04
Kontakt:

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: kalafek »

Moj znajomy jezdzi wlasnie taki superwagenem 1.9 TDI... z tego co z nim rozmawialem to jest z niego bardzo zadowolony, jezdzi nim sporo, co roku na jakies zagraniczne wakacje i nie narzeka...tylko wiem ze ma problem z wycieraczkami... :-/ cos mu nie moga wyregulowac byl juz kilka razy w serwisie i jak mowil taka regulacja starcza na kilka dni... ponoc to jest znany serwisom problem w tym tolku...

Jak dla mnie ten tolek jest spoko tylko nie bardzo podoba mi sie wykonczenie wnetrza... material z ktorego zbudowana jest deska jest moim zdaniem duzo nizszej jakosci niz w 1M no i sama tapicerka jest mega "szmaciana"...

Jak juz sie zdecydujesz to mecz salon o jak najwieksze znizki albo jakies gratisy... w zeszlym miesiacu kumpel wynegosjowal 15 tys znizki za Sedici 1.6 16V :mrgreen: chcieli za niego 47 tys oddali w koncu za 32 :-D wiem ze seat to nie fiat ale powalczyc warto ;-)
Seat Toledo 1M 1.6 16V BCB Signo :)
Ratownik Drogowy PZM :)
ADIWWL

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: ADIWWL »

no to moje plany co do nowego auta przyspieszyły jako ze dziś sprzedałem swojego tolka może już niedługo się pochwale nowym autkiem dzięki za opinie na temat tolka
beniu1

Toledo III z silnikiem 1.9 TDI

Post autor: beniu1 »

ADIWWL pisze:no to moje plany co do nowego auta przyspieszyły jako ze dziś sprzedałem swojego tolka może już niedługo się pochwale nowym autkiem dzięki za opinie na temat tolka

Jesli mozna widziec za ile poszedł??
ODPOWIEDZ