Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo I z silnikiem 1.8

Toledo I generacji
87jaca

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: 87jaca »

Powtórzę się jeszcze raz jeżeli chodzi o przebieg tego tolka raczej nie jest kręcony.

Ojciec ma ten sam rocznik i przebieg okolo 150000km sprowadzony 2 lata temu z niemiec.
Awatar użytkownika
Tomas
Forumowicz
Posty: 815
Rejestracja: 10 lip 2008, 11:29

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: Tomas »

Mój szef też w ubiegłym roku sobie sprowadził z Niemiec autko z niskim przebiegiem (Passat B6 2006-7 rocznik, 90tys km), tylko że jak pojechał do ASO VW w Olsztynie na wymianę rozrządu, to mu sprawdzili po numerze VIN, że to auto miało ostatni przegląd w niemieckim ASO pół roku wcześniej przy stanie licznika 280tys km :D
Tak więc różnie to bywa. No a jak patrzę na opisy ogłoszeń na alledrogo to chyba tylko jakieś dziadki i kobiety sprzedają samochody w Niemczech :D
Jak mawiają daltoniści "Życie jest jak tęcza - raz czarne, raz białe" ;)
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: Lucas »

Dla mnie kupowanie po kobiecie czy dziadku to wada, a nie zaleta.

Nie żebym miał coś do kobiet-kierowców, ale ona raczej słabiej dbają o samochody.
HORNET

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: HORNET »

Panowie tu nie chodzi o silnik, mam dwa kompletne motory. Z tym naprawde nie jest problem, chodzi raczej o wyposazenie (ABS,komputer,klimatyzacja) A PRZEDE WSZYSTKIM o stan w jakim jest blacha w aucie jakie chce kupić, także nie kierujcie się tym jaki ma przebieg czy tym, że jest zmulony przez kobiete itp. Mimo wszystko bardzo dziękuję za zainteresowanie tematem, czekam na dalsze posty
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: Bonbini »

Tomas pisze:Myślę, że warto tam podjechać i go sprawdzić na żywca. Jak się nim przejedziesz i wszystko będzie OK, to chyba warto go kupić.


...i sprawdź auto od dołu koniecznie najlepiej na kanale :-)
sigo
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:36

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: sigo »

Kolego, mam do sprzedania swojego tolka, i tak trafiłem tutaj, i całkiem przypadkiem w ten temat. Nie massz nawet do mnie szczególnie daleko :mrgreen:

Kupiłem gdy umarł mi opel, jeździłem na delegacje i auto jest serio bezproblemowe. Wyposażenie może trochę biedne, ale nadwozie i podwozie dzielnie opiera się korozji, stan techniczny jest bardzo dobry, auto ogólnie w bardzo dobrej kondycji i zadbane, do tego dość ładnie się prezentuje ;-) 1.8i które gazu nie wąchało nigdy, wszystko w nim "bangla" ;)

Dogadamy się myślę :-D

Link do Otomoto :

http://otomoto.pl/seat-toledo-w-swietne ... 41806.html
87jaca

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: 87jaca »

Tomas pisze:Mój szef też w ubiegłym roku sobie sprowadził z Niemiec autko z niskim przebiegiem (Passat B6 2006-7 rocznik, 90tys km), tylko że jak pojechał do ASO VW w Olsztynie na wymianę rozrządu, to mu sprawdzili po numerze VIN, że to auto miało ostatni przegląd w niemieckim ASO pół roku wcześniej przy stanie licznika 280tys km :D
Tak więc różnie to bywa. No a jak patrzę na opisy ogłoszeń na alledrogo to chyba tylko jakieś dziadki i kobiety sprzedają samochody w Niemczech :D



Ok zgodze się ale sytuacja w tolku mojego ojca wyglada tak ze byl serwisowany do konca w niemczech a po drógie nie sugeruj się tym ze 180000 tysi w przypadku auta o ktore pyta kolega to oznaka kreconego licznika ponieważ to jest silnik benzynowy a benzynowe raczej maja mniejsze przebiegi niz diesel. Dla porównania Ojca seat 1995r. benzyna okolo 150000tys, a mój seat tez toledo 1995 r. diesel 340000 zakupiony w tym roku w niemczech z ksiażką prowadzoną do końca 2009r.
Awatar użytkownika
Lucas
Forumowicz
Posty: 1359
Rejestracja: 05 lip 2009, 23:54
Auto: inne
Model: inny
Skąd?: Warszawa

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: Lucas »

Myślę, że w tej cenie jedyne na co trzeba spojrzeć to podwozie i punkty w których lubi wychodzić ruda. Jeśli jej nie ma, lub jest bardzo mało to nie ma co patrzeć na wyposażenie, czy przebieg.
sigo
Forumowicz
Posty: 5
Rejestracja: 16 gru 2010, 16:36

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: sigo »

Moja się trzyma bardzo dobrze i z czystym sercem mogę polecić... Z resztą zapraszam, najazd jest w pobliżu, można pomacać i pooglądać z każdej strony ;)
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

Toledo I z silnikiem 1.8

Post autor: Bonbini »

Lucas pisze:Myślę, że w tej cenie jedyne na co trzeba spojrzeć to podwozie i punkty w których lubi wychodzić ruda. Jeśli jej nie ma, lub jest bardzo mało to nie ma co patrzeć na wyposażenie, czy przebieg.

W pełni podzielam zdanie Lucasa. Wiesz gdzie rdza się pojawia - jak nie wiesz to podpowiemy ;-) Sprawdzaj i kupuj :-)
ODPOWIEDZ