Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
edi77

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: edi77 »

Panowie (Panie oczywiście też) czy ktoś coś widzi w tym samochodzie niepokojącego, mam zamiar w się po niego wybrać http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11622180 . Obecnie poruszam się też seat-em, ale Ibiza z 2002 (1.9 tdi 170 ps - program, turbina BRD, wtryski 0.230, pompa 11, sprzęgło VR6). Toledo mam zamiar poddać modyfikacji ( przelot, program.....dalej zobaczymy co wyjdzie).

Jak by ktoś fachowym okiem spojrzał i coś dostrzegł, to będę wdzięczny :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2011, 17:49 przez edi77, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Robo
Zasłużony
Posty: 416
Rejestracja: 12 sie 2008, 13:49

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Robo »

Troszku mały przebieg jak na auto sprowadzone z zachodu zobacz tutaj ile miał naprawdę przejechane pasek z 2007 :arrow: viewtopic.php?t=2532&postdays=0&postorder=asc&start=10 . I pytanie czemu założono nową turbinę trochę szybko jak na 140.000 tyś. km czyżby auto było tak katowane na zimnym :??
edi77

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: edi77 »

Co do przebiegu w tdi to norma, znajoma kupiła Leona tdi 2003 r i przebieg 55 tys. Oczywiście autem tylko babcia z dziadkiem się poruszała do kościoła, ale program to już chyba wnuczek zrobił :mrgreen: . Nie wiem za bardzo co powinna mieś wersja Top Sport , na co zwracać uwagę że jest, a czego nie ma. Wszelkie posty mile widziane.


Jak turbinka by dawała już duże oznaki zmęczenia, to nie za duży problem bo mam zamiar w CompSport, zrobić "rodzinnego diesla" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Martinez »

Ładna sztuka. Przebieg to mit także nie patrz na niego. Ja mam auto z tego samego roku i juz mam 190k km, jeśli nie ma książki to musisz liczyć średnio 100 130 tyś wiecej niż na blacie.

Felgi mogą być polerowane, mam dokładnie takie same w swoim a moje nie świecą sie jak... :P Obejrzeć możesz ale ostrożnie koleś nie mówił ile nim jeździ i dlaczego sprzedaję, wiec to może być jakaś mina, zwłaszcza ze turbo wymienione.
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
Awatar użytkownika
kristof
Zasłużony
Posty: 712
Rejestracja: 18 maja 2008, 13:35
Auto: BMW
Model: X5
Skąd?: Wolomin

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: kristof »

W zasadzie to w tym Tolku nie ma nic z Top Sporta , zderzaki wszystko seria

Pozdr
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Martinez »

To jest wersja Sport -> dokładnie taka jaka ja mam tzn koło 16" kubły w środku. Z tą różnicą że motor 150 km a ja mam 110 km
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
edi77

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: edi77 »

Jutro jade oglądać toledo, jeśli będzie ok to go biorę. Mam obiecane w MR Motors , że mi go sprawdzą tip-top. Jeszcze miałbym prośbe :

Co powinien mieć TS w standard wyposażeniu ? Takie najważniejsze rzeczy.

Wielkie dzięki za pomoc.
sz.p.bartek
Forumowicz
Posty: 268
Rejestracja: 20 maja 2008, 15:10
Auto: ...
Model: ...
Skąd?: Trójmiasto
Kontakt:

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: sz.p.bartek »

Data prod 17.07.2002, wersja SPORT
Toledo II TDI ASV+ Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
Martinez
Forumowicz
Posty: 539
Rejestracja: 28 kwie 2009, 11:31

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: Martinez »

dokładnie to chciałem napisać :D uprzedziłeś mnie :) 30 klocków za fure z 2002 roku, troche sporo :roll:
Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno... :)

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1212
edi77

Toledo z silnikiem 1.9 ASZ/ARL (PD - pompowtryski)

Post autor: edi77 »

Wł toledo jak dzwoniłem to zgadza się na sprawdzenie w Stacji Obsługi, ale nie bardzo mu się widzi sprawdzenie w MR Motors :-| Zobaczymy jutro, będziemy negocjowac skoro nie jest to TS. Czyli po Vin wychodzi, że jest to wersja Sport ?
ODPOWIEDZ