Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Toledo II generacji
radziuu

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: radziuu »

Witam wszystkich klubowiczów! Chciałbym stać się szczęśliwym właścicielem Seata:) Prosiłbym o rzucenie fachowym okiem na to autko:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12296442
Wszystko z nim w porządku?
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2011, 17:27 przez radziuu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: Sony »

Nie podoba mi się fakt, że nie ma zdjęcia z przodu auta - coś ten zderzak mi dziwnie wygląda w miejscu halogena. W drzwiach kierowcy nie widzę tego "rygielka" co przy otwieraniu wyskakuje do góry. Ogółem auto zobaczyć można, ale mi się to autko średnio widzi...
radziuu

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: radziuu »

No i to jest "fachowe oko" :) nie dopatrzył bym się tych braków:) i rzeczywiście, coś podejrzane się wydaje. Dam sobie z nim spokój, za daleko mam by się potem miało okazać, że bity był. Dziękuję za pomoc!!! szukam dalej:)
mieczyslaw12
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2011, 23:17

Proszę o ocenę Toledo

Post autor: mieczyslaw12 »

Witam. Korzystają z z okazji chciałem się ze wszystkimi przywitać. Będę kupował swój pierwszy samochód i padło na Toledo II.
Zastanawiam się nad silnikiem 1.6 + LPG gdyż zależy mi na oszczędnej jeździe ale rozważę także zakup 1.9 TDI.
W najbliższym czasie pojadę obejrzeć seata którego mam na oku. Proszę o porady na co mam zwrócić uwagę przy kupnie.
Oto link do ogłoszenia: LINK
Jeżeli ktoś zobaczy coś niepokojącego to proszę o informację.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
rysiekkk1
Forumowicz
Posty: 318
Rejestracja: 09 paź 2010, 01:29

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: rysiekkk1 »

Jak dla mnie cienki egzemplarz, bardzo słabe wyposażenie, kierownica wytyrana, mikrostyki w drzwiach padły bo światełko nie świeci (gdyby żarówka, było by wymienione, chyba że gość nie nie dba o to). Silnik straszny muł, paliwożerny (jak benzyna z LPG to od 1.8l). Ze zdjęcia wynika, że zderzak od TDI, czyli auto po naprawie przodu. Jedynie cena jest do przyjęcia...
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: kornat »

Brak naklejek na pasie przednim, kołeczki grilla nie fabryczne, brak gąbek przedłużenia uszczelki podszybia.
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: dude88pl »

Przód był na pewno robiony ale w aukcji również nie znalazłem słowa "bezwypadkowy", wyposażenie dość ubogie ale w sumie klima jest :-D co do stanu kierownicy proponuje żeby wypowiedział się ktoś kto nie ma skórzanej jak ma się przebieg do przetarć. Co do silnika jak dla mnie 1.6 w samej benzynie jest jeszcze znośny ale z gazem to już będzie trochę muł... wszystko zależy do czego potrzebujesz samochodu.
W tych cenach będziesz miał trudno coś znaleźć naprawdę dobrego więc nie patrzyłbym że było bite tylko brał jakiegoś mechanika żeby posprawdzał czy wszystko gra oraz przejechałbym się na stacje diagnostyczną. No i ważne żeby 4 śladów nie zostawiał za sobą :-P ogólnie autko nie wygląda źle :-)

[ Dodano: 15 Sierpień 2011, 02:29 ]
jak ktoś nakleja na liczniku kartkę włącz światła to zdaje się że nie jeździ zbyt często więc przebieg może być autentyczny, z drugiej strony nie ściągnął tego nawet do robienia zdjęć do sprzedaży a to już niedbalstwo....

aaaaaaaa i przywitaj się w odpowiednim dziale zanim cię dopadną moderatorzy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
mieczyslaw12
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 14 sie 2011, 23:17

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: mieczyslaw12 »

hmm... już sam nie wiem czy jechać go oglądać, ale wydaje że za te pieniądze warto. Samochodu potrzebuję do dojazdu do szkoły i jakieś niedalekie wypady. Czyli jakieś 10-15 tyś km rocznie.
Zastanawiam się również nad tym: LINK
Awatar użytkownika
bartekmk
Forumowicz
Posty: 1669
Rejestracja: 05 mar 2011, 20:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV++
Skąd?: Katowice

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: bartekmk »

w tym dieslu srodkowa kratka pod rejestracja w przednim zderzaku powinna byc od strony intercoolera niezaslepiona wiec tu tez cos bylo z przodem. brak dokladnych zdjec silnika.
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Toledo II z silnikiem 1.6 + LPG

Post autor: jakub_bb »

ni ten drugi to ma wyciorana kierownice jakby ktos mial papier scierny na rekach.
ten pierwszy ma dosyc ladna kiere.
ale generalnie jak zalezy Ci na oszczednej jeździe to szukaj TDI
ODPOWIEDZ