Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
cccriss
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2010, 22:26

Kupuję TOLEDO 2

Post autor: cccriss »

WITAM. Chciałbym kupic toledo 2 z silnikiem 1.6 lub 1.8 w pieniążkach do 13 tysi.
http://moto.allegro.pl/item972100714_se ... ys_km.html
Co o tym sądzicie?????????????
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: kornat »

Skąd w Toledo II 6 poduszek? może dołożył do tylnych siedzeń :)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Sądzę, że ta aukcja to śmiech na sali :D Lepiej poczekać, doskładać i wtedy coś pewnego kupić.

1. 10-letnie auto z przebiegiem 117.000km ? Pewnie dziadek do Kościoła tylko w niedzielę jeździł :P
2. Pierwszy właściciel - oczywiście CHYBA w kraju.
3. 6 poduszek powietrznych ? To już kurde ciekawostka :P Nie spotkałem się jeszcze ;) Chyba że dwa jaski dołożymy sobie na kolana ;)
4. Silnik wypucowany wprost ślicznie. Czyżby wycieki do ukrycia ?
5. Wszystkie napisy z tyłu pozdejmowane, a to S na tylnej klapie to wygląda jakby się odkleić zaraz miało.

Ja osobiście ZDECYDOWANIE odradzam i zaryzykowałbym stwierdzeniem, że jest to anglik zrobiony na PL. Decyzja jednak należy do Ciebie.
cccriss
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2010, 22:26

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: cccriss »

Sony-dzięki za pomoc.W drugim ogłoszeniu koleś podaje że auto jest z 1999 roku-coś miesza.....
SebaR
Forumowicz
Posty: 143
Rejestracja: 16 sty 2010, 13:04
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Zielina

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: SebaR »

10 tysięcy rocznie u Niemca? Licznik to już nie cofanie ale kpina prosto w oczy.
Tolki chyba nie mają 6 arbagów z tego co wiem, ale może się mylę. Brak jakichkolwiek znaczków na klapie bagażnika, to chyba nie normalne.
Awatar użytkownika
grzesiek998
Forumowicz
Posty: 324
Rejestracja: 16 sty 2010, 21:17

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: grzesiek998 »

SebaR pisze:Tolki chyba nie mają 6 arbagów z tego co wiem, ale może się mylę. Brak jakichkolwiek znaczków na klapie bagażnika, to chyba nie normalne.

ja sie z tym spotkalem-to sa kurtyny, ale to rzadkosc a co do braku znaczkow to nawet na forum u wielu to popularna forma tuningu wizualnego i ja u siebie tez tak zrobie jak sie zrobi cieplo
MR Motors - 140KM 313Nm
Obrazek
cccriss
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2010, 22:26

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: cccriss »

Wiem że za tą kasę o której pisałem będzie trudno coś kupic,ale zaryzykuję pytanie do użytkowników, czy jest toledo warte obejrzenia w tym czasie na allegro ?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

W tym przedziale cenowym to ja już chyba wolałbym kupić Toledo I w wersji MAGNUS.

Jeżeli jednak celujesz w 1M to doskładaj sobie siano, bo cholernie ciężko będzie coś znaleźć do 13 tysięcy... Ja składając kasę na auto też chciałem do 14-15 tysięcy (i to było możliwe co ciekawe), jednak skończyło się na 23 tys. ;] Kto szuka ten znajdzie prędzej czy później. No i oczywiście nie ma się co napalać ;)
Romano
Forumowicz
Posty: 160
Rejestracja: 26 paź 2009, 22:34

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Romano »

Szczerze? Ja kupiłem 10 latka z przebiegiem 125 tys km i powiem Wam że jest to możliwe. Nie każdy zapie**ala tak jak Wy po 25 tysi na rok. Ja np robie ok 13 (nie więcej) więc jakbym sprzedawał auto to też mi powiecie że to niemożliwe i musiałem cofać licznik? ;P

Poza tym musisz pojechać i zobaczyć go na żywo, wtedy możesz stwierdzić co i jak :)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Toledo II z silnikiem 1.8 20V

Post autor: Sony »

Romano inne tendencje panują na zachodzie a inne w PL. Na Zachodzie z reguły jeździ się dużo więcej. Ja osobiście robię rocznie ok. 15 tys. załóżmy i uważam to za normę. Nie mówię, że to niemożliwe. Jednak wolałbyś doskładać i kupić coś pewniejszego czy szukać, szukać, szukać ...
ODPOWIEDZ