zmiana audi na seata, doradźcie

Toledo II generacji

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez vwir » 3 listopada 2012, o 21:15

A jeśli chcesz to zrobić trochę lepiej to kawałek folii. A do tego możesz też dać masę uszczelniającą. Koszt niewielki, roboty trochę jest (z założeniem folii).
vwir
Sponsor

Car: DS5, Leaf
Engine: 2.0HDI, EE

Postprzez eR » 3 lutego 2013, o 12:10

Te cieknące drzwi w Toledo II to zupełna porażka. Oczywiście, że można sprawę szybko załatwić samemu. Ale jeśli ktoś chce do tego jeszcze wysuszyć wykładzinę to już potrzeba troche czasu. Zawsze zastanawiałem się jak miał się ten problem w przypadku nowego auta. Od wyjazdu z salonu też tak przeciekał :-) .
odnośnie zamiany A4 na Tolka - musisz się liczyć z jednym - w tolku jest mniej miejsca na tylnej kanapie niż w A4
A ... z tym bym sie nie zgodził, w A4 też z tyłu jest niezła ciasnota. Za to łatwiej jest się na tylne siedzenie wgramolić. Jeśli chodzi o miejsce z tyłu to zdecydowanie golf IV wygrywa.
eR
Forumowicz

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.9 TDI ASV

Postprzez vwir » 3 lutego 2013, o 22:32

?! Przecież golf 4 jest na tej samej płycie podłogowej co toledo. Ba, nawet fotele z golfa pasują do toledo, więc jakim cudem może być więcej miejsca? Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?
vwir
Sponsor

Car: DS5, Leaf
Engine: 2.0HDI, EE

Postprzez kornat » 3 lutego 2013, o 22:44

vwir napisał(a):?! Przecież golf 4 jest na tej samej płycie podłogowej co toledo. Ba, nawet fotele z golfa pasują do toledo, więc jakim cudem może być więcej miejsca? Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?

Potwierdzam, jedynie to to fotele w golfie można niżej opuścić.
kornat
Forumowicz

Engine: 1.9 TDI AHF

Postprzez skrzysieks » 3 lutego 2013, o 22:47

W A4 z tyłu jest strasznie nie wygodnie . Ostatnio jechałem do rzeszowa z kolegą a4 myślałem że nie dojadę . Jeszcze do tego strasznie sie źle wsiada/wysiada do tyłu. Toledo wygodniejsze moim zdaniem
skrzysieks
Forumowicz

Car: BMW E46
Engine: 318i

Postprzez eR » 4 lutego 2013, o 09:33

...Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?
może i tak było. Może takie wrażenie sprawia też szerszy dach golfa. Ogólnie z tyłu w golfie wydaje się bardziej przestronnie.
eR
Forumowicz

Engine: 1.9 TDI ASV

Postprzez rafis » 18 lutego 2013, o 20:05

miałem audi A4 1,6 98r 3lata temu..i tani w eksploatacji? no nie badz smieszny..rozrzad moze tani ale drozsza jest robocizna, no i te zawieszenie przednie ktore 2razy wymienialem komplet za 1500zl i wkolko cos tam stukało..a po drugie auto masywne i ten silnik to porazka do niego a spalanie nie 7 tylko co najmniej 10 w miescie.. jeszcze duzo rzeczy ktore moglbym pisac..a miejsca z tyłu to smiech na sali..dlatego sprzedałem i kupilem leona.. na Twoim miejscu Toledo w dieslu nawet te 90KM a bedziesz zadowolony.a jak chcesz benzyne to tylko duzy silnik..pz
rafis

Poprzednia strona

Powrót do Kupujemy 1M