Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

zmiana audi na seata, doradźcie

Toledo II generacji
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: vwir »

A jeśli chcesz to zrobić trochę lepiej to kawałek folii. A do tego możesz też dać masę uszczelniającą. Koszt niewielki, roboty trochę jest (z założeniem folii).
eR
Forumowicz
Posty: 346
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: eR »

Te cieknące drzwi w Toledo II to zupełna porażka. Oczywiście, że można sprawę szybko załatwić samemu. Ale jeśli ktoś chce do tego jeszcze wysuszyć wykładzinę to już potrzeba troche czasu. Zawsze zastanawiałem się jak miał się ten problem w przypadku nowego auta. Od wyjazdu z salonu też tak przeciekał :-) .
odnośnie zamiany A4 na Tolka - musisz się liczyć z jednym - w tolku jest mniej miejsca na tylnej kanapie niż w A4
A ... z tym bym sie nie zgodził, w A4 też z tyłu jest niezła ciasnota. Za to łatwiej jest się na tylne siedzenie wgramolić. Jeśli chodzi o miejsce z tyłu to zdecydowanie golf IV wygrywa.
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: vwir »

?! Przecież golf 4 jest na tej samej płycie podłogowej co toledo. Ba, nawet fotele z golfa pasują do toledo, więc jakim cudem może być więcej miejsca? Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: kornat »

vwir pisze:?! Przecież golf 4 jest na tej samej płycie podłogowej co toledo. Ba, nawet fotele z golfa pasują do toledo, więc jakim cudem może być więcej miejsca? Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?

Potwierdzam, jedynie to to fotele w golfie można niżej opuścić.
skrzysieks
Forumowicz
Posty: 819
Rejestracja: 07 sty 2012, 09:05
Auto: Opel
Model: Insignia
Skąd?: Krosno

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: skrzysieks »

W A4 z tyłu jest strasznie nie wygodnie . Ostatnio jechałem do rzeszowa z kolegą a4 myślałem że nie dojadę . Jeszcze do tego strasznie sie źle wsiada/wysiada do tyłu. Toledo wygodniejsze moim zdaniem
eR
Forumowicz
Posty: 346
Rejestracja: 21 wrz 2010, 20:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Kielce

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: eR »

...Może po prostu miałeś mniej odsunięty przedni fotel?
może i tak było. Może takie wrażenie sprawia też szerszy dach golfa. Ogólnie z tyłu w golfie wydaje się bardziej przestronnie.
rafis

zmiana audi na seata, doradźcie

Post autor: rafis »

miałem audi A4 1,6 98r 3lata temu..i tani w eksploatacji? no nie badz smieszny..rozrzad moze tani ale drozsza jest robocizna, no i te zawieszenie przednie ktore 2razy wymienialem komplet za 1500zl i wkolko cos tam stukało..a po drugie auto masywne i ten silnik to porazka do niego a spalanie nie 7 tylko co najmniej 10 w miescie.. jeszcze duzo rzeczy ktore moglbym pisac..a miejsca z tyłu to smiech na sali..dlatego sprzedałem i kupilem leona.. na Twoim miejscu Toledo w dieslu nawet te 90KM a bedziesz zadowolony.a jak chcesz benzyne to tylko duzy silnik..pz
ODPOWIEDZ