Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Diesel czy benzyna (+gaz) ?

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Diesel czy benzyna (+gaz) ?

Post autor: Bartek26 »

rzeczywiście z tym rocznikiem to lekki problem , no ale z drugiej strony ... za 10koła to nie ma co liczyć na zadbane toledo z 2003roku :)
Skill.... You can't buy it ....
Vojak
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 08 lut 2016, 19:04
Auto: brak
Model: brak
Skąd?: Pszczyna

Diesel czy benzyna (+gaz) ?

Post autor: Vojak »

No z tego co analizuję i czytam Wasze opinie to najlepiej będzie wybrać chyba benzynę. Za bardzo w sumie do TDI nie jestem aż tak przekonany.

W dodatku jeżeli Toledo w benzynie jest tańsze od TDI to jeszcze bardziej do mnie to przemawia. Na początku myślałem, że uda mi się przeznaczyć na samochód 12 tysięcy jednak uświadomiłem sobie, że właśnie około 2 tysiące potrzebuję na ,,wpisowe" zaraz po zakupie. Ta kwota 2-3 tysięcy do włożenia na początku trochę obcina mi skrzydła ale mam nadzieję, że jakiegoś 1.8 w miarę dobrym stanie znajdę.
HQ-Automotive
Forumowicz
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2016, 12:49
Auto: Seat Toledo 2
Model: 1.9 TDi 110km
Skąd?: Warszawa

Diesel czy benzyna (+gaz) ?

Post autor: HQ-Automotive »

o silnik 1.8 jest bardzo trudno, szczególnie w dobrym stanie bo jest to dosyć poszukiwany egzemplarz oferujący przyzwoite osiągi w stosunku do spalania, a jeszcze lepszą opcją byłby montaż lpg o ile dużo jeździsz i Ci się to zwróci. Sama jednostka nie ma szczególnych przypadłości, osprzęt będzie tańszy niż w TDi z racji braku turbiny czy koła dwumasowego.
http://www.hq-automotive.co.uk - wycieraczki samochodowe. Producent.
ODPOWIEDZ