Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: vwir »

No to wszystko tłumaczy. Jednomas sachs daje radę nawet u znajomego na taksówce.
szoszon
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2018, 21:13
Auto: Jeszcze zadne
Model: Jeszcze zadne
Skąd?: Strzelin

Prośba o opinie

Post autor: szoszon »

Witam wszystkich
Szukam auta dla mojej żony. Spodobało jej się toledo.
Z opinii jakie znalazłem w internecie wiele komentarzy jest pozytywnych co do seata toledo 2 gen. Z tego co już mam w głowie nie chce auta z silnikiem mniejszym niż 1.6. Z tego co piszą internauci lepiej jest wziąć 1.8 ze wzgl. na niewiele większe spalanie niż 1.8 a auto jest dynamiczniejsze. Wczoraj myszkując po necie znalazłem to ogłoszenie https://www.otomoto.pl/oferta/seat-tole ... a3036639ee i to jest auto ze skrzynią automatyczną. I tutaj mam pytanie jak takie auta się sprawują. Autem jak już pisałem będzie jeździć kobieta więc nie oczekuje, że skrzynia będzie zmieniać biegi jak ferrari wypruwając auto w 3 sekundy do setki :-) . Na Tym forum czytałem na co zwrócić uwagę oglądając takiego seata. Proszę o opinie osoby posiadające takie autka czy taka skrzynia sprawia im problemy i jak seat z automatem wypada obok klasycznego manuala.
Dziękuję za wszelkie opinie.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Prośba o opinie

Post autor: DzieX »

Jeśli olej zmieniany na czas to nie powinno być problemów.
ODPOWIEDZ