Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Toledo II generacji
ODPOWIEDZ
danieldeni20
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:41

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: danieldeni20 »

CandyCane pisze:
jakub_bb pisze:... 1.8 jeśli jest zdrowa jednostka to na prawdę jest spora różnica z 1.6...


Szczególnie 'katalogowo', a na drodze pewnie zniknie w oczach :-D
Coś widocznie na chore 1.8 ciągle trafiam ;-)


Jechałem audi 90 i 110 czyli podobnie 20 Konikow... jest różnica odczuwalna ;] 110 Tdi nawet dobrze się zbiera tylko diesel to do traktorów bo dla mnie za nudny i nie chce go w ogóle rozważać ;) Szkoda, że Tolków jest mało 2.0 no ale co zrobić. CO do Ceny to 15 min trzeba dać.Seaty są dość biednie wyposażone i te wnętrze trochę plastikowe ( nie to co w np audi) i za te 15 mam B5 po lifcie ale to pastuch i nie chcę go ;] teraz kupić samochód to skok na płytką wodę bo wypłyniesz albo nie ;P Chyba 1.8 mi wystarczy(nie da się podnieść mocy jak w 1.6 nie dłubiąc za dużo ? ) a jak coś to auto można ożenić i zmienić ;]

przeglądałem Tolki na mobile.de ale jeszcze skądś są ściągane podobnież.. znacie stronkę najbardziej powszechną Holandii , SZWAJCARII ?
Awatar użytkownika
CandyCane
Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2012, 19:21

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: CandyCane »

danieldeni20 pisze: Chyba 1.8 mi wystarczy


To kupuj zdrowe i może się uda "bryknąć" z moim na Ogolnopolskim w przyszłym roku :-)
Zobaczymy jaka będzie różnica.
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: Dawid1992P »

danieldeni20 pisze:
CandyCane pisze:
jakub_bb pisze:... 1.8 jeśli jest zdrowa jednostka to na prawdę jest spora różnica z 1.6...


Szczególnie 'katalogowo', a na drodze pewnie zniknie w oczach :-D
Coś widocznie na chore 1.8 ciągle trafiam ;-)


Jechałem audi 90 i 110 czyli podobnie 20 Konikow... jest różnica odczuwalna ;] 110 Tdi nawet dobrze się zbiera tylko diesel to do traktorów bo dla mnie za nudny i nie chce go w ogóle rozważać ;) Szkoda, że Tolków jest mało 2.0 no ale co zrobić. CO do Ceny to 15 min trzeba dać.Seaty są dość biednie wyposażone i te wnętrze trochę plastikowe ( nie to co w np audi) i za te 15 mam B5 po lifcie ale to pastuch i nie chcę go ;] teraz kupić samochód to skok na płytką wodę bo wypłyniesz albo nie ;P Chyba 1.8 mi wystarczy(nie da się podnieść mocy jak w 1.6 nie dłubiąc za dużo ? ) a jak coś to auto można ożenić i zmienić ;]

przeglądałem Tolki na mobile.de ale jeszcze skądś są ściągane podobnież.. znacie stronkę najbardziej powszechną Holandii , SZWAJCARII ?
http://www.marktplaats.nl/
danieldeni20
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:41

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: danieldeni20 »

CandyCane pisze:
danieldeni20 pisze: Chyba 1.8 mi wystarczy


To kupuj zdrowe i może się uda "bryknąć" z moim na Ogolnopolskim w przyszłym roku :-)
Zobaczymy jaka będzie różnica.


hehe widzę, że upierających się przy 1.6 jest sporo :) duża może nie ale trzeba by tak do 180 oba przegonić :P

cholernie drogie te Tolki i jeszcze jak widzę na Aledrogo z przebiegami ok 100-150k za 10 tyś to chętnie bym do gościa pojechał i mu łep o licznik rozpie***ł ;]

http://www.marktplaats.nl/


szkod,a że nie ma zmiany języka na pl-en

Ten mi się podoba bo :
1.8 do zgazowania,mój kolorek :P , Kub Fotele , Climatronic , skórka kiera , 2000r(min).. Cenowo może by zszedł do 12 + Opłaty i rejka 2 koła + gaz 2.4 ~16,5 Koła

http://otomoto.pl/seat-toledo-125-ps-im ... 78704.html
Ostatnio zmieniony 09 paź 2012, 19:23 przez danieldeni20, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
CandyCane
Forumowicz
Posty: 411
Rejestracja: 28 kwie 2012, 19:21

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: CandyCane »

danieldeni20 pisze:hehe widzę, że upierających się przy 1.6 jest sporo :)


Daniel, ja nie upieram się przy 1.6. Jeszcze raz napisze że kupiłem taki, bo długo szukałem ładnego bezwypadka i się znalazł. Otwarcie też moge napisać że wolałbym aby był to 1.8 którego mam nadzieje również bym nie gazował.
Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem róznicy wielkiej pomiędzy tymi silnikami w osiągach nie ma.
Skoro chcesz koniecznie i tylko 1.8 to szukaj. Wiem co to znaczy szukanie jednego, konkretnego modelu, o zgrozo z upatrzonym jednym silnikiem. Obawiam się że możesz szukać ładnego długo, baardzo długo, a jeśli trafisz to pewnie cena Cie zaskoczy.
danieldeni20
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:41

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: danieldeni20 »

CandyCane pisze:
danieldeni20 pisze:hehe widzę, że upierających się przy 1.6 jest sporo :)


Daniel, ja nie upieram się przy 1.6. Jeszcze raz napisze że kupiłem taki, bo długo szukałem ładnego bezwypadka i się znalazł. Otwarcie też moge napisać że wolałbym aby był to 1.8 którego mam nadzieje również bym nie gazował.
Nie zmienia to faktu, że moim zdaniem róznicy wielkiej pomiędzy tymi silnikami w osiągach nie ma.
Skoro chcesz koniecznie i tylko 1.8 to szukaj. Wiem co to znaczy szukanie jednego, konkretnego modelu, o zgrozo z upatrzonym jednym silnikiem. Obawiam się że możesz szukać ładnego długo, baardzo długo, a jeśli trafisz to pewnie cena Cie zaskoczy.


przeglądam codziennie od 2 miesięcy przy kawie w pracy i aż mi niedobrze od nich :DD
Awatar użytkownika
skaza24
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2009, 22:50

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: skaza24 »

CandyCane pisze:Jeszcze raz napisze że kupiłem taki, bo długo szukałem ładnego bezwypadka i się znalazł


To tak samo jak ja .
Priorytetem było bez wypadek i najlepiej auto z domu i pierwszego własciciela a nie handlarza a potem stawiałem na ekonomie a nie osiągi .
Więc teoretycznie odpowiadał mi 1.6 albo 1,9 na olej choć wiedziałem że raczej ten odpadnie bo żeby takie warunki spełnił to odpada bo przekraczał możliwości finansowe .

Nie szukałem długo znalazłem świeżo wystawione w komisie blisko mnie a gość w ogłoszeniu na focie zostawił tablice .
Auta w komisie nie zastałem bo właścicielka podobno bała sie zostawić :D i jedynie sie umówić i go sprowadzi na termin do oględzin

Ale ja moimi sposobami po tablicach doszedłem do właścicieli i wydrapałem auto poza komisem 3 tyś taniej z zimówkami i wszystkimi papierami od nowości co zrobili w aucie, oczywiście w ASO :)
W miarę z niskim przebiegiem -1,6 i teraz mi sie odwdzięcza ekonomią .
Jak do tej pory najlepszy samochód jaki miałem .
BCB 1.6 16V 105 KM

Komp: STAG-4 eko
Reduktor: AC R01
Wtrysk: HANA 2000

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1249

Obrazek
danieldeni20
Forumowicz
Posty: 40
Rejestracja: 06 maja 2012, 21:41

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: danieldeni20 »

skaza24 pisze:
CandyCane pisze:Jeszcze raz napisze że kupiłem taki, bo długo szukałem ładnego bezwypadka i się znalazł


To tak samo jak ja .
Priorytetem było bez wypadek i najlepiej auto z domu i pierwszego własciciela a nie handlarza a potem stawiałem na ekonomie a nie osiągi .
Więc teoretycznie odpowiadał mi 1.6 albo 1,9 na olej choć wiedziałem że raczej ten odpadnie bo żeby takie warunki spełnił to odpada bo przekraczał możliwości finansowe .

Nie szukałem długo znalazłem świeżo wystawione w komisie blisko mnie a gość w ogłoszeniu na focie zostawił tablice .
Auta w komisie nie zastałem bo właścicielka podobno bała sie zostawić :D i jedynie sie umówić i go sprowadzi na termin do oględzin

Ale ja moimi sposobami po tablicach doszedłem do właścicieli i wydrapałem auto poza komisem 3 tyś taniej z zimówkami i wszystkimi papierami od nowości co zrobili w aucie, oczywiście w ASO :)
W miarę z niskim przebiegiem -1,6 i teraz mi sie odwdzięcza ekonomią .
Jak do tej pory najlepszy samochód jaki miałem .


Ja jestem uparty i nie kupię 1.6 :P długo będę szukał ale może znajdę swoje wymarzone Toledo ;] Toledo miały 6 poduszek ? w ogłoszeni wyżej tak podano Oo"
Awatar użytkownika
skaza24
Forumowicz
Posty: 219
Rejestracja: 17 maja 2009, 22:50

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: skaza24 »

danieldeni20 pisze:Ja jestem uparty i nie kupię 1.6 :P długo będę szukał ale może znajdę swoje wymarzone Toledo ;] Toledo miały 6 poduszek ?


I bardzo dobrze przynajmniej powoli wiesz czego chcesz :D
Co do poduszek ja mam tylko 4 ale mój krajowy a wiadomo zazwyczaj one biedniejsze .
Ale nie przypomina sobie abym więcej niż 4 gdzieś widział .
BCB 1.6 16V 105 KM

Komp: STAG-4 eko
Reduktor: AC R01
Wtrysk: HANA 2000

http://toledoclubpolska.pl/viewtopic.php?t=1249

Obrazek
suhhar

Jaki silnik najlepszy do benzynki i diesla?

Post autor: suhhar »

sa 4 poduszki 2 z przodu i 2 w siedzeniach po bokach. Ja pamietam jak szukalem swojej polówki to 6 miechow mi zajelo ale kupilem co chcialem i jezdze do tej pory. Nie ma co sie napalac i macie racje ze za dobre auto trzeba zaplacic wiecej.
ODPOWIEDZ