Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: vwir »

U mnie na i5 też działa płynnie, a na dual core już minimalnie przycina. Zawsze można spróbować odtwarzać przez flash zamiast html5. Czasami się lepiej sprawdza. Na firefoksie najprościej to osiągnąć instalując plugin: https://addons.mozilla.org/en-US/firefo ... sh-player/

Edit: w sumie bez sensu piszę. Te filmy były wrzucone na dailymotion a nie youtube, a dailymotion używa flasha.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: DzieX »

Szukałem hostingu który nie przytnie bitrate, ale się poddałem.
Awatar użytkownika
irocket
Forumowicz
Posty: 1131
Rejestracja: 03 sie 2013, 12:46
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 1.9TDi 1Z
Skąd?: Rzeszów / Krosno

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: irocket »

Youtube też przycina? Może spróbować skonwertować najpierw do jakiegoś przyjemniejszego formatu bez zmiany bitrate?
Obrazek
Awatar użytkownika
vwir
Zasłużony
Posty: 2838
Rejestracja: 20 lis 2009, 09:58
Auto: DS5, Leaf
Model: 2.0HDI, EE
Skąd?: okolice Krosna

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: vwir »

Odgrzebię kotleta. Ma ktoś jakieś doświadczenia z A118C od chińczyków? Coś w ten deseń: http://www.aliexpress.com/item/1-5-Full ... 57480.html
Awatar użytkownika
Centek15
Forumowicz
Posty: 670
Rejestracja: 30 paź 2011, 16:55
Auto: Seat Toledo 1L
Model: 2.0 16V ABF
Skąd?: Ruda Śląska

Kamerka przód/tył do 400-500zl?

Post autor: Centek15 »

Siemka. Jako że mam dość wydawania kasy na usuwanie wgniotek bo Holenderskie paniska nie umieją otwierać drzwi jak ludzie, to chciałbym zainwestować w kamerkę samochodową która nagrywa przód i dodatkowo ma małą kamerkę z tyłu na tylnej szybie. Nie musi być super ekstra jakość, w miarę widocznie z bliskiej odległości bo to dla mnie najważniejsze. Musi być szerokokątna. Wiem że cena jaką chce dać to nie na jakiś high end sprzęt ale myślę że do tej kwoty da się coś znaleźć. Co możecie polecić, jaką markę szukać, jakie macie doświadczenia?

Pozdro
Był: 1L 2.0 8v 2E 115KM 1992r
/viewtopic.php?t=6298
Jest: 1L 2.0 16v ABF 159KM 1995r :)
/viewtopic.php?t=7999
Obrazek Obrazek
zick
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 10 kwie 2019, 19:49
Auto: Seat Toledo
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Warszawa

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: zick »

Moim zdaniem przy obecnym natężeniu ruchu, posiadanie kamery samochodowej to jest w zasadzie konieczność. Bardzo łatwo o stłuczkę, o jakieś zdarzenie drogowee, gdzie sprawcę bardzo trudno jest zdefiniować i określić. Posiadanie kamery samochodowej oraz nagrania z niej pochodzącego jest więc czynnikiem często decydującym przy rozstrzygnięciu kto jest winny.
Odsyłam jeszcze pod linka: https://wygodnie.pl/ubezpieczenie-oc aby sprawdzić jak brak zniżek ma wpłwy na wysokość OC.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2019, 13:48 przez zick, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kaiser
Forumowicz
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2014, 11:38
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Okolice Brzeska/ NS

Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: Kaiser »

Ja od jakiegoś czasu mam Navitela R600 Fajna, nagrywa w super jakości ale jest jeden poważny szkopuł. Przy podpięciu do rozdzielacza pod gniazdo zapalniczki CB Radia i ładowarki do kamerki, mam straszne zakłócenia w CB. Co ciekawe przy podpiętym na krótko CB do akumulatora, również mam zakłócenia. Mój eletronik twierdzi, ze to wina własnie ładowarki
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Re: Kamera samochodowa - jaką kupić ?

Post autor: DzieX »

Up - pojawiło się coś nowego, godnego uwagi? W Polo mam 70Mai pro, ale w Lagunie kamera mnie zawiodła (jakaś Blackview G90C na dobrym procku, co nie pomogło).
ODPOWIEDZ