Z przykrością informuję, że forum będzie dostępne tylko do końca najbliższego okresu rozliczeniowego. Tj. do końca lipca 2024. Decyzja zostala podjęta z powodu znikomej aktywności. Jeśli ktoś jest zainteresowany przejęciem domeny lub backupem bazy zapraszam na priv.
~DzieX

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Luźne gadki o wszystkim
Awatar użytkownika
Danielek.
Forumowicz
Posty: 1853
Rejestracja: 11 kwie 2011, 21:34
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9
Skąd?: WA

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: Danielek. »

Ciekawe czy wtedy nie będą świecić zbyt wysoko.
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: mariusz88 »

u mnie jest ok ;-), ewentualnie powiedz diagnoście żeby ci troszkę do góry podciągną bo słabo świecą, możesz też jeszcze sam podziałać :D
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: jakub_bb »

też kiedyś uważałem, że świecą zbyt nisko podjechalem na stacje diagnostyczną. Gościu maszynką podjechał i mówi, że są idealnie i że jasność światła też jest bardzo dobra i nie podniesie bo tak ma być a jak będzie wyżej to bede raził.
a że jeżdżę często szybko to na prawde za mało widzę. Wkurzyłem się, pojechałem na inną stację diag. na korektorze wysokości świateł obniżylem do poziomu 1. Gościu ustawił tak jak ma być. jak jeżdze na codzień po mieście to mam ustawione na 1. jak lece na trasie i mam troche za nisko to ustawiam pomiędzy 0 a 1 (tak, że widać obie cyferki) i jest dobrze, a przynajmniej nic nie razi. bo jak ustawie na 0 no już troszkę daje po gałach, a zwłaszcza na nierównościach kiedy co chwile strumień swiatła idzie góra dól. Także ustawiać na 0 nie polecam bo to że ja dobrze widzę to nie oznacza, że innym to nie przeszkadza.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: Roxon40 »

Nie wiem co wy macie z tymi światłami. Mam na zero ustawione na diagnostyce i widzę to co potrzebuję czasem mam wrażenie że świecą za wysoko jeszcze się upierałem że świecą za wysoko ale diagnosta stwierdził że jest dobrze.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: jakub_bb »

Roxon40, no moze masz racje i jednak ja np mam dobrze. w takim wypadku dobrze by bylo porównać. a moje "wydaje mi sie" wzięło się z tego, że jeżdżę kilkoma samochodami gdzie nieco lepiej swiecą swiatła.
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: dude88pl »

a ja uważam że światła w Toledo 1M żadną rewelacją nie są, niby mam założone żarówki +50% ale jak wsiądę do ojca Forda Focusa w nocy i załączę światła to niczym reflektory dalekosiężne....
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: mariusz88 »

powiem tak, tak samo jak jakub_bb jeżdżę kilkoma autami chociażby swoim dostawczakiem czy renówką rodziców, oplem brata itd, tam światła są lepsze ale i w toledo nie ma tragedii ;) zależy do czego porównywać ;)
Awatar użytkownika
didmajster77
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 04 gru 2011, 10:09

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: didmajster77 »

A moje świecą elegancko. Teraz, o tej porze roku trzeba pilnowac żeby się nie zabrudziły zbytnio i wtedy jest git
mam za***iste Toledo :]
Awatar użytkownika
leeon
Forumowicz
Posty: 421
Rejestracja: 29 lip 2010, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Rzeszów

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: leeon »

U mnie z kolei jest tak, że jeżdże ze swiatelkami ustawionymi na 1, poniewaz gdy mam 0 to czesto mi mrugają ;) Dodam że bylem juz 2 razy na stacji kontroli pojazdów i za kazdym razem slysze ze sa ustawione bardzo dobrze ;) (pomiar przeprowadzany przy ustawieniu "0").

pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
didmajster77
Forumowicz
Posty: 50
Rejestracja: 04 gru 2011, 10:09

Skuteczność lamp ori w Toledo 2

Post autor: didmajster77 »

dzisiaj moim toledaskiem zrobiłem 1500 km, z czego sporo po zmroku. o ile światełka nie są przybrudzone to świecą ELEGANCKO!!!
mam za***iste Toledo :]
ODPOWIEDZ