Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Analfabetyzm!

Luźne gadki o wszystkim
chojny1987
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2011, 17:08

Analfabetyzm!

Post autor: chojny1987 »

skrzynia skrzynią kolega ale jerzeli masz moc to możesz ją wykorzystac jak sobie wsadzisz skrzynie od arl to może i tyle pojedziesz ale bendziesz się bujał przez cała polske ,heheh bo nie znajdziesz takiej prostej :-P ja jak jade 170-180 to dociskam i autko sie buja elgancko do 230 i to na 18calach kapciu 225 . od 230-240 i wyrzej to już potrzebuje dłusż chwilke . i i dodam żę przy mojej mocy jak napisałem na 200km/h potrzebuje tylko kawałek prostej...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2012, 16:39 przez chojny1987, łącznie zmieniany 1 raz.
chojny1987
Forumowicz
Posty: 13
Rejestracja: 05 lis 2011, 17:08

Analfabetyzm!

Post autor: chojny1987 »

witam mam problem ze swoim arl polega na tym że przy obrotach 1600-2400 coś przenczy i piszczy ... :-( do dam że dzieje się to tylko jak jade ..na biegu jałowym tego nie ma..czy ktos wie co to może być? rury od turbiny do icka są szczelne ..i jeszcze jeden problem jak gasze silnik to ten zawur kołó turbiny wydaje bardzo dziwny dzwiek jak się zamyka taki jak by na ząbkach przeskakiwał takie trykanie przez 1sekunde.a słychac to po zgaszeniu silnika pookoło3-4sekundach
Mexicana17
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: 19 sty 2012, 20:34

Analfabetyzm!

Post autor: Mexicana17 »

noo jasne ze jest bo to wlasnie zrobilem wysuszylem wszysytko i dopiero ponacinalem uszczlki i podfnioslem je do gory takze mysle ze bedzie ok bo bylem na myjni lalem woda po drzwiach i nie zbiera sie juz nawet na progu takze mysle ze bedszie oki
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Analfabetyzm!

Post autor: Sony »

Jeśli ktoś z Twojej rodziny, kolegów, znajomych nie używa polskich znaków to wiedz, że coś się dzieje.

Jeśli ktoś robi w zdaniach porażające błędy ortograficzne to wiedz, że diabeł się nim interesuje.

Jeśli ktoś cierpi na dysleksję to niech zacznie szanować język ojczysty i używa Mozilli oraz słownika języka polskiego.

Szanujesz siebie ? Szanuj też innych.
Zablokowany