Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Dlaczego forum umiera ?

Luźne gadki o wszystkim
vel.capone
Forumowicz
Posty: 17
Rejestracja: 05 cze 2015, 19:55
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AGR
Skąd?: Lublin

Re: Co mnie w..rwia??

Post autor: vel.capone »

haszczu pisze:Jak miałeś zamiar to dlaczego nie wrzucasz wątku o swoim.
Tu albo Cię pochwalą albo nakierują na dobry tor jeśli coś modzisz

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
Pomimo tego,że troszkę już z nim obcuję nie wstawiam go na forum nie chcąc słuchać farmazonów, które nie mają żadnego znaczenia...a z drugiej zaś strony wiem jakie będą ekskursy :roll: .
Tylko, że ja już wybrałem swój własny "tor", który wg mnie jest dobry i się go trzymam :-) . Zresztą miałem w planach coś podłubać przy motorze,światłach i kilku innych rzeczach, ale tak kiedyś sobie siadłem i mądrze pomyślałem po co ci to człowieku...
A tak właściwie po głowie chodzą mi już inne auta, a toldi poszedł w odstawkę nie jeżdżę nim od 3-ech tygodni więc już po ptokach ;-) .
vwir pisze:No chyba nie powiesz, że zadbany i oryginalny golf I nie jest obecnie youngtimerem. Youngtimer nie musi mieć fajnych wersji silnikowych. To nie ma najmniejszego znaczenia. Ba - tak jak mówiłem - fajna zadbana 1L-ka powoli staje się takim youngtimerem. Jeszcze kwestia 5-10 lat i będzie prawdziwym rarytasem. Z 1M też tak będzie - kwestia czasu.
Dla mnie nigdy nie był/jest/będzie, ale jak dla Ciebie jest to fajnie.Troszkę niepojęte jest dla mnie kupowanie "yougtimera" ze znaczkiem VW.To samo tyczy się toledo jako "youngtimera" jedyną sensowną opcją w 1M, która sobą coś reprezentuje jest 2,3 vr5.
MamSeataToledo pisze:z tym stawaniem sie youngtimerem to jest tak ze jak idziesz do aso i powiedza ci ze juz nie wspieraja tego modelu to sobie uswiadamiasz ze takiego masz XD
jak chcialem rurke od oparow oleju to mi o moim tak powiedzieli ;(
I bierzesz to na poważnie co mówią Panowie w gajerkach z ASO "dziwnych" marek :?: Jestem ciekaw co by Ci wcisnęli przy nowym seaciku z TSI :?:

P.S.
Już widzę w przyszłości te tłumu szastające pieniążkami na toldiego z 1,6 :lol:
power
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Co mnie w..rwia??

Post autor: DzieX »

Dobra, Panowie to nie temat na takie rozmowy. Ogarniętego moda prosiłbym o wydzielenie tematu (tylko nie do kosza!).
Ostatnio zmieniony 07 lip 2017, 22:38 przez Roxon40, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Chyba jakoś sobie poradziłem z nowym tematem :)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4493
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Dlaczego forum umiera ?

Post autor: Roxon40 »

Temat podzielony. W tym temacie możemy pisać o swoich przemyśleniach na temat umierania forum.
ODPOWIEDZ