Auto Moto Elegancja & Expo Tuning Show

Spoty śląskie

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK

Auto Moto Elegancja & Expo Tuning Show

Postprzez Expo Silesia » 22 maja 2010, o 22:59

Witam.
W dniach 25 – 27 czerwca 2010 chciałbym w imieniu firmy Sens, Kolporter EXPO oraz Event Master zaprosić wszystkich na jedne z największych targów motoryzacyjnych Auto Moto Show w Polsce pod hasłem Auto Moto Elegancja & Expo Tuning Show.
Imprezy motoryzacyjne na terenie Sosnowieckich hal EXPO SILESIA z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością co pokazuje ogromna liczba zwiedzających oraz wiele pozytywnych opinii prasy i telewizji. Po sukcesie ubiegłorocznych targów i tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wiele niespodzianek, premier i konkursów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zdjęcia, wywiady, wspaniałe i szybkie samochody, piękne kobiety.

W programie między innymi:
Zlot Tuningowy dla wszystkich miłośników przeróbek motoryzacyjnych oraz nagośnienia car audio,
Jeden z niewielu w Europie – mobilny, rozkładany tor off- roadowy,
Gość specjalny Mariusz Pudzianowski – najsilniejszy człowiek świata,
Szkolenia dla diagnostów,
Pokazane już w Polsce, ale wciąż ciekawe Mercedes SLS, Audi A8, Citroen C3
Na hali staną najnowsze modele i legendy motoryzacji oraz motocykle (Stara Octavia i najnowszy Superb, Citroen DS.21 i piękne C6, dawna DKW i najnowsze Audi, Ford T, Mustang i Mondeo, pierwszy Harley.

Premiery po raz pierwszy w Polsce:
Volvo S 60
Alfa Giulietta
VW Touareg (nowy model)
Audi R8 Roadster
Citroen DS 3
historia Skody w sporcie, Leszek Kuzaj i jego Skoda S-2000
nowa KIA Sportage
BMW ActiveHybrid X6
Toyota Auris Hybryda
VW Scirocco R cup

To tylko garść atrakcji które czekają przez 3 dni na wszystkich zwiedzających Motoryzacyjne Targi Expo Silesia – Auto Moto Show

W piątek (25 czerwca 2010) odbędzie się prezentacja nowości motoryzacyjnych,

W sobotę (26 czerwca 2010) będzie dniem dla miłośników tuningu i właśnie tego dnia odbędzie się Zlot EXPO TUNING SHOW. Odbędzie się prezentacja nowinek technicznych i elektronicznych, nowości w dziedzinie nawigacji i car audio.

Obrazek

W niedziele (27 czerwca 2010) czas zostanie poświęcony sportom samochodowym oraz tematyce paliw.

Centrum Targowo Wystawiennicze Expo Silesia mieszczące się w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 124 charakteryzuje się doskonałą lokalizacją do której można dotrzeć z każdego zakątka kraju i za granicy. Dzięki autostradzie oraz drogach szybkiego ruchu ominąć można korki i centra miast. Bliskość dwóch lotnisk i komunikacja miejska podwyższa komfort osób przybyłych z daleka. Natomiast same hale goszczące swoich zwiedzających i wystawców to idealne miejsce na organizacje wszelkiego rodzaju eventów. Przestronna hala, dostęp do mediów, łatwość w transporcie wszelkiego rodzaju towarów które bez problemu można dostarczyć bezpośrednio na każde stoisko, to bardzo ważne cechy którymi może pochwalić centrum targowe mając tym samym przewagę nad innymi halami. Parking na 1000 samochodów ułatwia sprawne umieszczenie pojazdów osób zwiedzających.

Zapraszamy na świetną dawkę motoryzacyjnej wiedzy i zabawy.

W dniach 26 i 27 czerwca odbędą się Eliminacje Mistrzostw Polski Car Audio - EASCA 2010

Targom Auto Moto Show towarzyszyć będzie w tym roku I Festiwal Filmów i Reklam Moto.

To impreza, która ma uatrakcyjnić targi motoryzacyjne, a w perspektywie stać się znaczącym, niezależnym festiwalem.
Konkurencja odbywać sie będzie w trzech kategoriach:
1.Reklama motoryzacyjna - czas do 60 sekund
2.Film promocyjny - czas do 5 minut
3.Film amatorski - czas do 10 minut
Festiwalowi towarzyszyć będzie pokaz filmów dokumentalnych i fabularnych.
Podstawowe zasady konkursu:
-za reklamę motoryzacyjną, rozumie się reklamę poświęconą promocji pojazdów samochodowych (w rozumieniu kodeksu drogowego), także motocykli, motorowerów, skuterów oraz nowych rozwiązań technicznych i bezpieczeństwu ruchu drogowego
-film promocyjny motoryzacyjny to materiał dłuższy, poświęcony promocji konkretnego samochodu, motocykla lub innego pojazdu …(jak wyżej), w formie filmu, teledysku, informacji multimedialnej,
-w tej rywalizacji uczestniczą tylko polskie produkcje. Słowo amatorskie rozumiane jest jako filmy nie będące przedmiotem zamówienia czy zlecenia, a zrealizowane niezależnie od firm motoryzacyjnych.

Więcej informacji dotyczących Eliminacji Mistrzostw Polski w Car Audio oraz Festiwalu filmowego wkrótce.
Ostatnio edytowano 17 grudnia 2013, o 19:02 przez Expo Silesia, łącznie edytowano 1 raz
Expo Silesia
 

Auto Moto Show 10-12.06.2011 Expo Silesia Sosnowiec

Postprzez bartoszbe » 6 maja 2011, o 13:37

Szanowni Państwo!
 
Od wielu lat organizujemy na Śląsku i w Zagłębiu Targi Motoryzacyjne „Auto Moto Show”. Najpierw w Katowickim „Spodku”, później wspólnie z Expo Silesia w nowym obiekcie w Sosnowcu.  Auto Moto Show, obok Targów Poznańskich, odwiedza najwięcej widzów w Polsce. W każdym roku prezentujemy wiele ważnych premier samochodowych. Nasze działania będziemy kontynuować.
W roku 2011 targi, odbędą się  w terminie od 10-go do 12-go czerwca  i będą miały nieco zmieniony charakter.
Po pierwsze planujemy stworzyć specjalną STREFĘ EKO, prezentując to, co w kontekście motoryzacyjnej ekologii dotyczy polskiego rynku. Przygotowujemy również organizację międzynarodowej konferencji „moto” – ekologicznej oraz tradycyjnie EKO Rajdu.
 Po drugie, STREFA RYNEK : chcemy zaprezentować współczesność naszego rynku, odpowiadając na pytanie: ”Czy europejscy producenci samochodów przezwyciężą koncerny koreańskie?
Po trzecie STREFA TUNING I SPORT - zaprezentujemy samochody sportowe, rajdowe, offroad’owe i oczywiście jeszcze mocniej niż w ubiegłych latach postawimy na tuning.
Stawiamy tu także na możliwość bezpośrednich kontaktów z gwiazdami naszych oesów. Zaprosimy Krzysztofa Hołowczyca, Kajetana Kajetanowicza, Leszka Kuzaja, Tomka Kuchara, a także kierowców wyścigowych, Maćka Steinhofa, Adama Gładysza czy Maćka Stańcę.
Na zewnątrz damy możliwość konfrontacji nowicjuszom swoich rajdowych i wyścigowych zapędów z mistrzami.
 Poszerzymy naszą ofertę dla zwiedzających targi o motocykle i skutery, akcesoria motoryzacyjne, car – audio, campery i  przyczepy campingowe. Odbędą się pierwsze wielkie pokazy MOTO MODY oraz tradycyjne wybory MISS MOTO.  W roku ubiegłym zorganizowaliśmy pierwszy Festiwal filmów i reklam „MOTO” , który odbędzie się także w roku 2011.
Prosimy wiec o zarezerwowanie terminu targów, bo i w tym roku liczymy na Państwa obecność.

[ Dodano: 2011-05-19, 14:57 ]
Szanowni,
oto kilka zdań o współorganizowanych przez moją firmę Sens targach Motoryzacyjnych

Od 10-12-go czerwca zapraszamy na kolejną edycję Targów Auto Moto Show. Impreza, podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się w największej polskiej hali wystawienniczej w Sosnowcu (organizacja wspólnie: Sens z Expo Silesia). Tym razem do nazwy targów dochodzi ważne określenie: "+ tuning", a to słowo wyraźnie rozszerza charakter imprezy.
Auto Moto Show to mające ugruntowaną pozycję na rynku targi motoryzacyjne (nr 2 w Polsce, bo przewodzi Poznań). Podobnie jak w roku ubiegłym, organizatorzy przygotowali dla zwiedzającym całą gamę atrakcji. Oczywiście jak na każdych tego typu targach najważniejsze są premiery nowych modeli. Tu zwiedzających czeka kilka niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy Fiata Freemonta. Samochód, który powstał na bazie Dodge Journey'a, ale z widocznymi zmianami. Premierowym samochodem będzie również Citroen DS4, który zebrał już wiele nagród, za swą nieprzeciętna urodę. W Sosnowcu zobaczymy także Toyotę Verso S, ciekawy samochód plasujący się pomiędzy segmentami, wg przyjętego podziału samochodów. Będzie cała imponująca rodzina Renault Diamond Tour, a także Sirocco R, Eos, Audi A6, BMW 6 cabrio i wiele innych. Premier może być znacznie więcej, bo organizatorzy przygotowują także niespodzianki.
A teraz o tym co nowe.
Cała gama najlepiej w Polsce tuningowanych samochodów to także wielka atrakcja salonu. Będzie tych aut ponad 50 oraz tradycyjna tuningowa wojna Północ – Południe.
Targom Auto Moto Show towarzyszyć będzie, jak w ubiegłym roku Festiwal Filmów i Reklam MOTO. To impreza, która uatrakcyjnia Targi Motoryzacyjne, a w perspektywie powinna (na co liczymy) stać się znaczącym, niezależnym festiwalem.
Konkurencja odbywać się będzie w trzech kategoriach:
1.Reklama motoryzacyjna - czas do 60 sekund (15’, 30’, 60’ –jako jedna kategoria)
2.Film promocyjny - czas do 5 minut
3.Film amatorski - czas do 10 minut
Festiwalowi towarzyszyć będzie pokaz filmów dokumentalnych i fabularnych.
Podstawowe zasady konkursu:
-za reklamę motoryzacyjną, rozumie się reklamę poświęconą promocji pojazdów samochodowych (w rozumieniu kodeksu drogowego), także motocykli, motorowerów, skuterów oraz nowych rozwiązań technicznych i bezpieczeństwu ruchu drogowego
-film promocyjny motoryzacyjny to materiał dłuższy ,poświęcony promocji konkretnego samochodu, motocykla lub innego pojazdu lub moto idei, w formie filmu, teledysku, informacji multimedialnej. Słowo amatorskie rozumiane jest jako filmy nie będące przedmiotem zamówienia czy zlecenia, a zrealizowane niezależnie od firm motoryzacyjnych

Festiwal filmów i reklam moto pojawi się także na portalu Interia. Konkursowe produkcje od początku czerwca będą poddane ocenie internautów, a w niedzielę 12-go czerwca  podczas Auto Moto Show & Tuning zostaną wręczone nagrody

Znaczącą atrakcją targów będzie inauguracja portalu auto-estetyka połączona  z prezentacją wszystkiego, co z wyglądem samochodów się łączy: auto detailing to smart, repair, zabezpieczenia lakieru, renowacja skóry, cała ogromna gama kosmetyki samochodowej itd. Odbędą się konferencje prasowe, panele dyskusyjne, poświęcone właśnie auto estetyce. Będą oczywiście także prezentacje najnowszych systemów usuwania rys , drobnych wgnieceń czy rewolucyjne sposoby renowacji lakieru.
Auto Moto Show & Tuning, to także popularna wśród tuningowców "Wojna Północ-Południe, mistrzostwa Polski Car Audio EASCA, konkursy, zabawy i tradycyjne wybory Miss Moto.
Tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Przypominamy. 10-12 czerwca, EXPO SILESIA SOSNOWIEC.

Zapraszam gorąco,
Z poważaniem
Wojciech Majewski
Załączniki
800x512_klatka_logo.jpg
ams duźe.jpg
ams duźe.jpg (17.07 KiB) Przeglądane 1079 razy
bartoszbe
 


Powrót do Śląskie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron