Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Dolnośląskie Spoty

Spoty dolnośląskie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tony
Zasłużony
Posty: 2725
Rejestracja: 18 maja 2008, 20:26

Dolnośląskie Spoty

Post autor: tony »

ustalcie miejsce i termin a ja "zrobię swoje" znaczy wyślę masówkę ;-)
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
Awatar użytkownika
Pablo_0043
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 30 wrz 2008, 20:07
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Pablo_0043 »

hm...zbliza sie weekend...wiec co robimy?...bo widac ze cos licho idzie :-/ .....czekamy jeszcze czy ktos sie zglosi czy ustalamy cos we trojke..mimo ze to troszke malo osob...osobiscie wolalbym spotkac sie z wieksza grupa osob...bo osobiscie dla mnie to sa wydatki...ja nie pracuje a kase odkladam z kieszonkowego na bene...takze jak mamy sie spotkac to z troszku wieksza ekipa... :-)
>>Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno.. a Opla?? Bo ma poczucie humoru<< :)
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

zrobimy tak: Tony roześlij masówki a jak ktoś jeszcze się zgłosi to wtedy ustalimy termin. Mam nadzieje ze ktoś się jeszcze zgłosi.
Awatar użytkownika
oldzbak
Forumowicz
Posty: 194
Rejestracja: 28 wrz 2008, 13:43

Dolnośląskie Spoty

Post autor: oldzbak »

no panowie ja tez jestem za i moze byc wroclaw w sumie mam tylko z jakies 50 km. a zglosil sie bym wczesniej ale dopiero dzisiaj dostalem meila ze szykuje sie dolnoslaski :mrgreen: . na a do ostroleki to trochu kawalek jest
Ostatnio zmieniony 16 lis 2008, 16:29 przez oldzbak, łącznie zmieniany 1 raz.
kubaw
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2008, 19:00
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: kubaw »

Jak we Wroclawiu to sie piszep do warukiem ze akurat bede na miejscu (niedlugo szykuje m isie wyjazd na mazury)

Kuba
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

a więc jest już 5 aut co robimy ustalamy terminek czy czekamy może ktoś jeszcze się zjawi??
Awatar użytkownika
Pablo_0043
Forumowicz
Posty: 351
Rejestracja: 30 wrz 2008, 20:07
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: Pablo_0043 »

ja myslalem o Legnicy jako miejscowce...
>>Bóg stworzył Seata bo wie co to jest prawdziwe piękno.. a Opla?? Bo ma poczucie humoru<< :)
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolnośląskie Spoty

Post autor: dany_2 »

do Legnicy mam jeszcze bliżej więc mi to tam obojętnie ale zależny czy będzie pasowało reszcie. No wiec jak??
SMILE
Forumowicz
Posty: 312
Rejestracja: 25 maja 2008, 16:54
Kontakt:

Dolnośląskie Spoty

Post autor: SMILE »

Proponuję ustalić jedno miejsce,bo jak bedziecie zmieniac ze względu kto ma bliżej to nic z tego nie bedzie :)
sielu

Dolnośląskie Spoty

Post autor: sielu »

ja do legnicy mam tak samo jak do wrocka wiec mi tam egal ale mysle ze we wrocku bylo by znacnzie lepiej jakos legnica mi nie podchodzi jako miasto nie obrazajac oczywsicie nikogo wiec jak sie zastanowicie gdzie i o ktorej to dajcie znac pozdrawiam
ODPOWIEDZ