Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Spoty dolnośląskie
Awatar użytkownika
Bocheck
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:35
Auto: 1M
Model: 1.9 TDi AGR
Skąd?: Nowa Ruda- Słupiec

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: Bocheck »

Więc tak... Spot się odbył. Wielkie podziękowania dla Danego za poświęcenie (teraz możecie także jego spytać, czemu nie będzie u mnie gleby). Jako, że spot to trzeba było coś popsuć. Akurat nam udało się naprawić, a dokładniej otworzyć nieotwieralne drzwi u Danego. Jeszcze raz dzięki za przybycie. Trzeba będzie zorganizować coś większego jednak...

Mała relacja- Dany ma lepszą (drzwi otwarte, bo trzeba było zdobyć śrubokręt zanim się zamkną, by zdemontować boczek, bo się coś z zamkiem popsuło):

[center]Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek [/center]
Awatar użytkownika
migacz1981
Forumowicz
Posty: 939
Rejestracja: 10 paź 2010, 18:22
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Wałbrzych - okolice

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: migacz1981 »

No tak brakuje tylko mnie następnym razem proponuje spot w wałbrzychu co wy na to bo dziś niestety ale siła wyższa w postaci popsutego kolegi na autostradzie w okolicach Chojnowa wyeliminowała mnie ze spotu a szkoda bo pochwalił bym się ostatnim nabytkiem potrzebnym do naprawy toledo a mianowicie lampami przednimi
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: dany_2 »

Ja również chciałem podziękować Bocheck-owi za mile spędzone popołudnie, niestety ja musiałem jeszcze popracować dlatego spot się zakończył dość szybko. Dzięki również za pomoc w otwarciu wrot :)
scorpion
Forumowicz
Posty: 22
Rejestracja: 10 lut 2012, 21:48
Auto: Toledo
Model: 1M
Skąd?: Kłodzko

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: scorpion »

jakiś spot szykuje się w kotlinie?
Awatar użytkownika
Bocheck
Forumowicz
Posty: 70
Rejestracja: 26 maja 2011, 22:35
Auto: 1M
Model: 1.9 TDi AGR
Skąd?: Nowa Ruda- Słupiec

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: Bocheck »

Z tego co się orientuję to w okolicy nie. Na forum jest nas stąd na pewno 2, ale ja nie przyjadę, ze względu na brak czasu, a drugi kolega nie bierze udziału w takich eventach, reszta, niech się wypowiada za siebie.
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: dany_2 »

jeśli chodzi o spocik to jestem za z tym że do kłodzka za bardzo mi nie pasi bo daleko. Może Świdnica? Tam jeszcze dojadę.
666wojtas

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: 666wojtas »

Siemanko ! Z okolic Jeleniej Góry ktoś jest?
woojtaas88
Forumowicz
Posty: 238
Rejestracja: 19 lis 2008, 00:33

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: woojtaas88 »

jeżeli by coś było fajnego organizowane lub więcej niż 2 auta to piszcie chłopaki do mnie mam do Świdnicy czy wałbbrzycha tylko 60km a z chęcią podjadę a ty dany_2 masz chyba moj numer kom:P
Awatar użytkownika
dany_2
Forumowicz
Posty: 825
Rejestracja: 09 wrz 2008, 09:11

Dolny Śląsk - Kotlina Kłodzka

Post autor: dany_2 »

666wojtas pisze:Siemanko ! Z okolic Jeleniej Góry ktoś jest?

No pewnie :P Jam jest z okolic Jeleniej G. Mam tam około 18km :P

[ Dodano: 2012-04-11, 17:53 ]
woojtaas88 pisze:jeżeli by coś było fajnego organizowane lub więcej niż 2 auta to piszcie chłopaki do mnie mam do Świdnicy czy wałbbrzycha tylko 60km a z chęcią podjadę a ty dany_2 masz chyba moj numer kom:P

Niestety nie mam Twojego numeru. Zgubiłem swój telefon i wszystkie numery poleciały, ale mam Twoje gg. Jak coś to wyślij mi priv z numerkiem.
ODPOWIEDZ