[ALL] Śmierdzi gazem w kabinie

Wszystko o silnikach zasilanych gazem
ODPOWIEDZ
papkin85
Forumowicz
Posty: 8
Rejestracja: 01 sie 2011, 14:34

[ALL] Śmierdzi gazem w kabinie

Post autor: papkin85 »

Witam mam problem z zapachem gazu podczas postoju np. na swiatłach tak powyzej 30sek. W czasie jazdy jest ok i nic nie czuć ale jak jade po mieście w godzinach szczytu to po 30min jazdy strasznie mnie juz głowa boli od tego zapachu. Już raz byłem w serwisie i powieddzieli ze troche sie ulatniał cos podokręcali i powiedzieli ze powinno być ok ale nie jest.
Wiem ze powinienem jeszcze raz pojechac ale narazie nie mam kiedy i dlatego narazie pytam sie Was co to może być ??? czy dalej nieszczelność czy coś innego ?
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 12:35 przez papkin85, łącznie zmieniany 1 raz.
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[ALL] Śmierdzi gazem w kabinie

Post autor: dude88pl »

Skoro czuć to napewno jest jakaś nieszczelność. Jak najszybsza wizyta w serwisie jest wskazana, a skoro już raz tam byłeś i nie usunęli usterki to jedź tam jak najszybciej spowrotem i niech poprawiają spapraną robotę.

Możesz również sam kupić środek do sprawdzania szczelności instalacji gazowej i samemu coś poszukać. Sprawdź też tłumik czy nie masz gdzieś małej dziurki pod samochodem.
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

[ALL] Śmierdzi gazem w kabinie

Post autor: tomektak »

Skoro aż tak śmierdzi gazem, to pewnie masz nieszczelność w okolicach butli. (radzę nie otwierać bagażnika z papierosem w ustach bo możesz brwi stracić) :-/
Było
Obrazek
Jest
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Śmierdzi gazem w kabinie

Post autor: Kitaj »

A ja także radze nie stawiać auta poniżej poziomu gruntu bo po odpaleniu mogą być fajerwerki a przecież jeszcze nie 31 :lol:
ODPOWIEDZ