Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Wszystko o silnikach zasilanych gazem
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: rafik »

Gdzie macie zamontowane korki do gazu? Chyba pod korek wlewu paliwa nie wejdzie? Pozostaje zderzak?!?
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 19:22 przez rafik, łącznie zmieniany 1 raz.
tom005
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 18 kwie 2010, 19:43

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: tom005 »

a ja mam pod wlewem PB wszystko ładnie się zmieściło tylko mechanik się zarzekał że to był jego ostatni raz montowany pod klapke bo miał dużo problemów z odpowiednim wygięciem rurek
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: rafik »

tom005 pisze:a ja mam pod wlewem PB wszystko ładnie się zmieściło tylko mechanik się zarzekał że to był jego ostatni raz montowany pod klapke bo miał dużo problemów z odpowiednim wygięciem rurek


A pokaż fotkę, jak to wygląda! Już się zdecydowałem na staga i teraz dopinam szczegóły.
A gdzie masz wyłącznik w kabinie, w jakim miejscu?
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: dude88pl »

Ja mam korek w zderzaku, z prawej strony od dołu (tez chciałem we wlewie ale gazownik powiedział że jak mam okrągłą klapkę to nie da rady :-/ , a w sumie to nie musze przynajmniej przejściówki wkręcać). Włącznik mam jak widać na tunelu środkowym - moim zdaniem nie ma lepszego miejsca, a i umiejscowienie go tam było ponoć bezproblemowe. Zainteresuj się również podgrzewaczem wtryskiwaczy gazu - rewelacja niecały kilometr i jade na gazie (więcej tutaj viewtopic.php?p=52675#52675 )


Obrazek


Obrazek
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
The_GrabeK
Forumowicz
Posty: 28
Rejestracja: 21 paź 2008, 12:26
Auto: -
Model: -
Skąd?: Wodzisław

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: The_GrabeK »

Ja też mam pod klapką i nie dałbym sobie w żadne inne miejsce go włożyć.

Fotki mogę zrobić na jutro, bo dzisiaj już się nie wybieram na parking.
Na Śląsku wykreślamy nudę ze słownika! http://www.gdynudno.pl
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: dude88pl »

Mi tam to nie przeszkadza że nie mam w klapce :-P jade na gazie i sie tego nie wstydzę :-D :-D :-D
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: rafik »

dude88pl, podobają mi się te miejsca i chyba tak zrobie! :-D A pokażcie jeszcze jak to wygląda w korku!
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: dude88pl »

co do sterownika to powiem ci rafik że mój miga na niebiesko dopóki się nie przełączy na gaz i to dość jaskrawo w nocy i gdyby to było gdzieś w okolicy kierownicy to katastrofa........ W miejscu który ja mam nikomu nie przeszkadza taka migająca dioda zanim się nie przełączy (notabene ja jeżdżę praktycznie 80% w nocy więc ma to dla mnie znaczenie) i można spokojne podróżować po nocach :-P


Skoro jesteś zdecydowany na gaz to wrzuć potem fotki swoich rozwiązań bo może wymyśliłeś coś lepszego i powtarzam (w sumie dla wszystkich co maja LPG) męczcie gazownika o podgrzewacz wtryskiwaczy.........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (najlepiej w cenie tak jak ja :-P )
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[1M] Najlepsze miejsce na korek od gazu ?

Post autor: Kitaj »

Rozjasni mi ktos o co chodzi z tą przejsciówką ? :-)
ODPOWIEDZ