Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Wszystko o silnikach zasilanych gazem
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: Kitaj »

Ojciec kiedyś na shellu zatankował fiata jeszcze to do butli wchodzi 36 litrów gazu przyjechalismy jeszcze na gazie i koles nam zatankował 42 litry.... Myslelismy ze nas w ch*ja zrobili ale jak przejezdzalismy na gazie 320km na butli tak wtedy przejechalismy chyba 370 czy 390 tak ze nie wiem co było nie tak... Czy to zawinił zawór u nas albo na dystrybutorze, stało sie tak tylko raz ale ojciec zmienił stacje wtedy...
1michal1

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: 1michal1 »

Kiedy tylko mam po drodze to tankuję na BP i gorąco polecam tą stację, nie mogę złego slowa powiedziec na to paliwko. Ogólnie to u siebie wybieram jedna stację i jest to Orlen
Awatar użytkownika
tomoziomo
Forumowicz
Posty: 16
Rejestracja: 24 paź 2011, 17:36

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: tomoziomo »

a co powiecie na temat STATOIL ??? Chyba nie mają złego gaziku tam ? Widzę że Shell wygrywa :) Dobrze ze w Zamościu są obie stacje to wybiore po zagazowaniu ( z tym ze na Statoilu mam karte na punkty ), porównam ceny i najwyzej na Shellu tez zaczne zbierac PKT
dude88pl
Forumowicz
Posty: 498
Rejestracja: 03 lis 2010, 17:50

[ALL] Na jakich stacjach warto tankować gaz ?

Post autor: dude88pl »

Statoil ma bardzo dobry gaz, sam testowałem a gazownik co mi montował instalację zawsze wszystkie auta zalewa gazem właśnie na STATOIL.
Ja głównie tankuje na LOTOSie bo maja bardzo dobry gaz za niewygórowaną cenę no i mam najbliżej :-P
Co do stacji przy supermarketach to długo się wahałem zanim nalałem pierwszy raz na TESCO.... i byłem w szoku! Gaz bardzo dobrej jakości (benzyna zresztą też), taniej nigdzie nie znajdzie się i........ na koniec miłe zaskoczenie bo dostawcą paliw dla stacji przy TESCO jest BP :-D
Seat Toledo II 1,8 20V Signo + LPG 2003r.
Obrazek
ODPOWIEDZ