Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
Brixon
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2015, 18:33

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Brixon »

Muszę to sprawdzić i dam znać.. nie wiem czy to ma jakiś związek ale czasami nie działa centralka z pilota

EDIT 22.10:
Napięcie dochodzi, ale dosyć niskie, co może byc powodem nie dziłającego światełka?
QueTo
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 08 lut 2016, 22:45
Auto: 1M
Model: 1.8
Skąd?: Lublin

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: QueTo »

Ja mam taki problem że raz światelka w środku świeca ok a raz sie jarzą jakby gdzieś styku nie było tylko gdzie chodzi o te w drzwiach ale i w podsufitce też tak jest nie wiem od czego zacząć poszukiwania... pomożecie?:)
dopel7
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 31 maja 2015, 16:32

Re: [1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: dopel7 »

brak oswietlenia w bagazniku i wnetrzu spowodowany jest też poprzez modół komfortu bo to on zarzadza również oswietleniem :) prawdopodobnie zime luty ewentualnie padł przekaznik w nim który zapalał swiatło
Awatar użytkownika
cash
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 31 lip 2012, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV+
Skąd?: Lublin

Re: [1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: cash »

Ja mam jeszcze taki dziwny problem, że podczas otwierania na zapłonie tylko drzwi kierowcy oświetlenie wnętrza zapala się i zaraz gaśnie. Dzieje się tak tylko na zapłonie i tylko na drzwiach kierowcy. Co to może być?
Folxs
Forumowicz
Posty: 105
Rejestracja: 24 maja 2017, 20:17
Auto: Toledo II 1M
Model: 1.6 16V BCB
Skąd?: Szczecin

Re: [1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Folxs »

Ja mam taki problem że jak ręcznie zapalam światełka to działają. Jak otwieram drzwi pasażera to działa ta lampka w drzwiach co świeci na biało i czerwono. W drzwiach kierowcy to nie działa.
Podświetlenie górne nie reaguje na otwarcie którychkolwiek drzwi.

Co robić? Ktoś pisał i zimnych lutach modułu komfortu - jak on wygląda gdzie jest i co trzeba tam przelutować? Co w nim pada?

Aha i nie działa mi podświetlenie bagażnika :(
ODPOWIEDZ