Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
Przemski

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Przemski »

Led-y świecą punktowo więc nie rozprasza się światło.
Awatar użytkownika
Ojcu
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2014, 18:16

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Ojcu »

masz racje wymieniłem ledy na zwykłe światła (2W) i jest lepiej
lenio
Forumowicz
Posty: 60
Rejestracja: 24 maja 2009, 14:34
Auto: 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Kętrzyn

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: lenio »

U mnie brak oświetlenia wnętrza żadna lampka się nie pali nawet w drzwiach, Vag pokazuje błąd 00953 , bezpieczniki całe . Ma ktoś jakiś pomysł ? Wcześniej raz miałem światło raz nie .
Sprawdziłem i do żadnego światełka w aucie nie dochodzi napięcie ? W czym tkwi problem ?
Toledo II TDI AHF + Powered by TUNE-UP
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Sony »

lenio, a sprawdzałeś bezpiecznik w skrzynce na akumulatorze ? Jest tam bezpiecznik 110A odpowiedzialny za całe wnętrze auta. Jego oznaczenie to FL2.

Centralny zamek i elektryka szyb Ci działa, podświetlenie zegarów trybi ?
jaca1598
Świeżak
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2015, 00:03

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: jaca1598 »

Cześć :-) Mam problem z moim toledo 1.9 tdi 110 km 99 rok. Nie działa podświetlenie wnętrza auta. Bezpieczniki sprawdzone, żarówki całe, oświetlenie drzwi bocznych działa, schowek także, podświetlenie zegarów też, brzęczyk przy otwartych drzwiach i zapalonych światłach też działa, centralny także. Co ciekawe po ok 15 minutach jazdy klimatronic zaczyna mocniej dmuchać a lampki zaczynają działać prawidłowo. Podpinałem drugi moduł komfortu i nic (może był zepsuty). Nie podpinałem jeszcze pod VAGa. Miał ktoś podobny problem?
Awatar użytkownika
cash
Forumowicz
Posty: 313
Rejestracja: 31 lip 2012, 20:41
Auto: Seat Toledo 1M
Model: ASV+
Skąd?: Lublin

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: cash »

U mnie czasem jest taki problem, że podczas jazdy nie działa mi w środku oświetlenie. Zatrzymuje się nie działa lampka podsufitki (ręcznie też nie) i światełka w drzwiach. Wyłączę zapłon - działa, znowu włączam zapłon - działa. Czasem mi się tak dzieje, co to może być?
Awatar użytkownika
el_pawłov
Forumowicz
Posty: 90
Rejestracja: 26 lut 2014, 20:16
Auto: Toledo 1M
Model: 1.8 AGN+LPG
Skąd?: Jaworzno

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: el_pawłov »

Dołączam się do pytania kolegi cash, wczoraj po otwarciu bagażnika lampka nie świeciła, po otwarciu drzwi kopertówka (mikrostyk jest sprawny) też nie działała, a po ok. 10 sekundach nagle wszystkie ożyły. Moduł komfortu ma coś z tym wspólnego?
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Sony »

Może być to kwestia modułu komfortu lub ewentualnie uszkodzonej wiązki (w klapie bagażnika). Często przy tym ostatnim elektryka lubi wariować.
Brixon
Forumowicz
Posty: 4
Rejestracja: 27 cze 2015, 18:33

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Brixon »

Witam. Mam problem z oświetleniem drzwi wewnątrz... Nie świeci oświetlenie drzwi lewych przednich i lewych tylnych, prawe działają... Żarówki sprawne. Ktoś coś? :D
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

[1M] Brak oświetlenia wnętrza auta

Post autor: Sony »

Sprawdzałeś czy dochodzi napięcie ? Może to być wina padniętych mikrostyków w zamkach, jeśli napięcie dochodzi...
ODPOWIEDZ