[1M] Światła cofania nie działają

Oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne naszych Tolków.
Awatar użytkownika
Adre
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 09 lis 2011, 11:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Siedliska

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: Adre »

Tak kupiłem zamiennik. Tak.
Awatar użytkownika
lucassiuss
Forumowicz
Posty: 475
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Smardzewice

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: lucassiuss »

to zobacz czy masz podkładkę i wkręć bez podkładki miałem zamiennik wkręcony z podkładką przerywało światło wiec mowie trefny towar kupiłem ori w aso była bez podkładki wkręciłem bez i nie ma problemów
Awatar użytkownika
Adre
Forumowicz
Posty: 166
Rejestracja: 09 lis 2011, 11:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Siedliska

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: Adre »

Nie miałem podkładki. Juz wiem na czym polega problem, jeden kabel od kostki jest podcięty jakies 2 cm od kostki. Uciolem ten trafny kawałek resztki kabla z kostki wydłubałem i włożyłem już cały kabel do kostki lecz światło wstecznego juz wogole nie działa.. Co teraz zrobie, niewiem ;/

EDIT:
Kupilem wtyczkę 1J0 973 702 pbt wraz z kabelkami. Połączyłem kable od nowej wtyczki wraz z kablami od auta i światło wstecznego działa.
Trevor
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2014, 16:36

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: Trevor »

Witam , podepne sie pod temat. Moj problem polega na tym ze nie zapala sie swiatlo wstecznego biegu , jezeli wlaczam bieg wsteczny to na zegarach pokazuje sie kontrolka przeciwmgielna i zapalaja sie zegary jakbym wlaczyl zaplon , a wstecznego swiatla brak . Jak otwieram klape bagaznika to zauwazylem ze tez na zegarach pokazuje sie kontrolka swiatel przeciwmgielnych , mial ktos podobny problem ?
....
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: kornat »

Trevor, masz przelotkę z wiązką między klapą a resztą auta i tam pewnie masz swój problem. Musisz zlutować kabelki i zaizolować.
Trevor
Forumowicz
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2014, 16:36

[1M] Światła cofania nie działają

Post autor: Trevor »

Dzieki za odpowiedz. Wczesniej sprawdzilem kable pod klapa i sa niby ok . Zauwazylem ze przy otwartej klapie bagaznika jak wcisne zamek bagaznika niby go zamykajac to kontrolka przeciwmgielna gasnie na desce :shock:


Jest juz ok , sprawdzilem jeszcze raz a dokladniej , miales racje ze tam tkwi problem. Przerwany byl delikatnie brazowy kabel w tej gumie pod klapa bagaznika :-) nawet mi sie swiatelko w bagazniku zaczelo swiecic :mrgreen: Taki jeden kabelek a tak moze namieszac w instalacji :shock:

dziekuje i pozdrawiam
....
ODPOWIEDZ