Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Info o najbliższych spotkaniach Toledo Club Polska
ODPOWIEDZ
sochotoledo
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2012, 17:56

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: sochotoledo »

Witam mam propozycje !!! może jakieś spotkanko dla tych ktorzy chcą sie zrelaksować w jakiś wikeend i zabrać ze sobą dziecko żonę i swoje Toledo , pogadać ,poznać się , po grillować , napić się piwka !!!! Proponuję fajne miejsce Koszelówkę jest tam :: jeziorko , zjeżdzalnia , łódki , rowerki , pensjonaty -pokoje , domki , miejsca pod namiot , miejsce na ognisko , grill , itp pensjonat ( ZACISZE KOSZELÓWKA ) str jest w internecie możecie sobie zobaczyć . Z racji tego że nikt za bardzo nie ma czasu na organizacje to jest także nr tel na ich str wiec ci którzy chcieli by zostać na noc to sami muszą sobie załatwić nocleg . Jest to miejsce praktycznie na srodku woj Mazowieckiego i Łódzkiego więc każdy by miał kawałek . Proponuję wpisy na tej str kto byłby chetny i uzgodnić termin spotkania .
sochotoledo
Awatar użytkownika
lucassiuss
Forumowicz
Posty: 475
Rejestracja: 12 cze 2011, 13:17
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV
Skąd?: Smardzewice

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: lucassiuss »

z Łódzkiego za dużego odzewu nie będziesz miał bo co tu dużo pisać słaba frekwencja. z mojej strony tylko mogę napisać że ja bardziej jestem nastawiony na Ogólnopolski. A co do twojego pomysłu ja póki co ładuje hajs w samochód i nie mogę sobie pozwolić na taką wyprawę bo Ogólnopolski za pasem a jednak do tej miejscowości mam 160km jeżeli było gdzieś bliżej mógłbym podjechać ale na jednodniowe spotkanie bez fajerwerków. Łódzkie wymiera co do spotów na spontanie wiem bo jedynie co z Sonym się spotykamy bo nikt więcej się nie odzywa.
sochotoledo
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2012, 17:56

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: sochotoledo »

Koledzy nie musi to być spotkanie już !!!!!! Wiadomo teraz pogoda daje dużo do życzenia !!
Mamy Lipiec , Sierpień tylko chodzi o to żebyśmy się zgrali jak największą liczbą osób , nie każdy moze sobie pozwolic jechać na ogólnopolski gnać po 400 km ja np mam małe dziecko i za bardzo nie moge jechac i takie spotkanie bysmy mogli sobie sami zorganizować tylko niech napisza ci którzy byli by chetni !!! trzeba dogadac sie co do daty i zabrac żone dziecko i tolka .
sochotoledo
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: Sony »

A ja mam od siebie 126km :P Jakby był odzew i deklaracje większej grupy osób to można by pomyśleć. Jednak nie ukrywam, że też chcę minimalizować wszelkie koszty ze względu na to, że w przyszłym roku się hajtam i sporo gotówki muszę odłożyć :/
sochotoledo
Forumowicz
Posty: 23
Rejestracja: 28 paź 2012, 17:56

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: sochotoledo »

To kiedy ???
sochotoledo
Jacek
Forumowicz
Posty: 442
Rejestracja: 01 cze 2013, 22:20
Auto: Audi S4 B6
Model: 4.2 v8T
Skąd?: ŁÓDŹ

Spotkanie ( Mazowieckie - Łódzkie )

Post autor: Jacek »

lucassiuss, ja chciałem zorganizować w Łodzi ale jak sam napisałeś ze mała frekwencja jest a dlaczego ? Bo każdy nie może bo to tam to i wyszło tak ze się nie spotkaliśmy wcale. I w końcu wyjdzie tak ze nie spotkamy się w łodzi tylko po między mazowieckim a łodzią
Ja jestem chętny na taki zlocik i czekam na info


NIE CZEPIAJCIE SIĘ PISZE Z TEL
ODPOWIEDZ