Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Propozycja na jesienne spotkanko

Info o najbliższych spotkaniach Toledo Club Polska
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

Propozycja na jesienne spotkanko

Post autor: ww200 »

Sony pisze:To ja zapłacę na chwilę obecną za siebie i mańka :)


A kiedy masz zamiar to zrobić,bo termin wpłaty mija jutro a kasy koleżanka Dorsik do tej pory nie otrzymała :-/
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Propozycja na jesienne spotkanko

Post autor: Sony »

ww200 przelew miałem dzisiaj zamiar zrobić. Wiem, że do dnia jutrzejszego jest termin, więc nie musisz mnie popędzać. Zabrzmiało jakbym miał jakąś niesłowną osobą być :shock:
ww200
Forumowicz
Posty: 146
Rejestracja: 25 paź 2008, 23:00

Propozycja na jesienne spotkanko

Post autor: ww200 »

Mała informacja,zwolnił się jeden domek na Zlot i jeśli są jeszcze chętni z TCP to zapraszam na PW.
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

Propozycja na jesienne spotkanko

Post autor: Sony »

Co by gadania było więcej to przekopiuję również mój wpis tutaj.

Moi drodzy w związku z tym, że "mój" domek się wykruszył (igi84 nie jedzie, Beata nie jedzie) to w takiej sytuacji ja również rezygnuję.

Nie mam zamiaru ściemniać, że jestem chory (byłem, ale na dniach skończyłem antybiotyk brać i jest już OK), że auto mi nawaliło czy wymyślać jakichś innych powodów.

Ten weekend mi średnio pasował (coś przełożyłem by jechać) i w sumie skoro sprawy przybrały taki obrót, to zrealizuję sobie odłożoną wycieczkę...

Ze swojej strony pragnę jedynie przeprosić organizatorów (w szczególności Dorotę) za moją nieobecność.

Pozdrawiam,
Sony
Awatar użytkownika
maniekmc
Forumowicz
Posty: 844
Rejestracja: 19 maja 2008, 15:02

Propozycja na jesienne spotkanko

Post autor: maniekmc »

Po co tu gadać więcej- Tony zamykaj
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2010, 10:04 przez Ahrefs [Bot], łącznie zmieniany 1 raz.
[center]Obrazek[/center]
Zablokowany