Dodatkowy wyświetlacz RDS

Moderatorzy: Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez Tolek94 » 1 stycznia 2019, o 14:01

Witam, jestem tu nowy :562:
Przeczytałem duzo informacji na roznych forach i nadal nie znam odpowiedzi :570:
Posiadam Seata Toledo 1,9TDi 110KM ASV z 2003 roku i nie mam na wyposażeniu dodatkowych wyświetlaczy w liczniku. Posiadam oryginalne radio AURA CD. Tylko, że nie mam żadnych info z radia w desce.
Pewnego wieczora wyremontowałem licznik by sprawdzić czy jest cos w tycz dwoch wąskich paskach. Niektorzy pisali, że jest wyświetlacz tylko zaklejony. Niestety nkenie u mnie. Jedynie zaslepka. Wyjąłem również radio. Sa włożone 2 kostki a trzecie gniazdo jest wolne. Juz nie pamietam ile jest tam pinow, ale chyba ok. 20
A co sie wiecej okazalo nie mam również wiązki. Szukalem, grzebalem, swiecilem lampką i nic. Nie wiem czy mam zmieniarke płyt, nie chce mi sie juz szukac, rozbierac samochodu i znów sie rozczarować :565:

Do czego zmierzam?

Potrzebuję informacji jak podłączyć wyświetlacz. Posiadam już taki, dwu ramkowy. Z licznika od benzyniaka anglika.
Nie mam również wiązki. Nie wiem jak ona wyglada ile powinna miec kabli, pionów po jednej stronie, ile pionów po drugiej stronie, czy łączy sie ją z climatronic iem, modułem komfortu, czy wypina sie jakies przewody od kostek zielonej i niebieskiej licznika i czy trzeba VAG do rozruchu tego?
Mile widziane zdjecia, schematy, porady i oczywiście chetni na sprzedaż wiazki :-D
Potrzebuję informacji na temat tego dolnego wyświetlacza. Co zrobic by pokazywal temperaturę? Podłączenie co ici jak
Z gory dziekuje
Tolek94
Świeżak

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1,9TDi ASV

Postprzez Sony » 1 stycznia 2019, o 14:14

Tolek94 mamy już taki wątek na forum:
viewtopic.php?f=12&t=736&p=8789

Proponuję go przeczytać i jeśli będziesz miał jakieś pytania to się dopisać do niego.
Sony
Junior Admin

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.9 TDI ASV++

Powrót do Śmietnik