Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Prośba o wycenę auta

Porady i prośby nt kupna/obejrzenia wymarzonego auta
agnello8
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: 20 sie 2013, 11:35
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6
Skąd?: Kraków

Prośba o wycenę auta

Post autor: agnello8 »

sprzedajac na części samemu mozna na tym calkiem przyzwoicie zarobic. Tylko pracy sporo.
Przykladowo halogeny przód sam bym przytulil z przełącznikiem i kratkami :D
Zapalnik poduszki bocznej tez mi ostatnio swiruje cos.... itd itp :)
kondziu_1993
Forumowicz
Posty: 10
Rejestracja: 02 sty 2014, 23:14

Prośba o wycenę auta

Post autor: kondziu_1993 »

Współczuję, szkoda Tolka..

Jeśli sprzedawałbyś na części to potrzebowałbym pas przedni, belkę zderzaka, blendę klapy tylnej, środkową kratkę nawiewu.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Prośba o wycenę auta

Post autor: DzieX »

agnello8 pisze:sprzedajac na części samemu mozna na tym calkiem przyzwoicie zarobic.


Ciekawe.. Wiekszosc wartosciowych czesci sie spalila.
Awatar użytkownika
regii.kr
Forumowicz
Posty: 903
Rejestracja: 12 sie 2009, 19:47
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI
Skąd?: Kraków

Prośba o wycenę auta

Post autor: regii.kr »

rozbieraj na części i wystawiaj na tablicy lub allegro trochę zarobisz ja mogę kupić felgi jak masz w dobrej cenie bo to chyba 15" ?
Awatar użytkownika
jakub_bb
Forumowicz
Posty: 1154
Rejestracja: 05 mar 2010, 23:47
Auto: Audi A4 B6
Model: 1.9 TDI AWX
Skąd?: Bielsko-Biała

Prośba o wycenę auta

Post autor: jakub_bb »

albo kup angola leona/toledo lanego w dupe i zabierz mu cały przód
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Prośba o wycenę auta

Post autor: DzieX »

Nie jest to dobry pomysł - jeśli wiązka centralna jest spalona, a wydaje mi się że tak, to trzeba wymieniać całą elektrykę w aucie (no chyba, że chcecie sztukować przewód po przewodzie włączając w to te grube do skrzynki idące).
Awatar użytkownika
Radziu
Forumowicz
Posty: 750
Rejestracja: 07 cze 2011, 13:06
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.8 20V
Skąd?: Gorzów / Szczecin

Prośba o wycenę auta

Post autor: Radziu »

ja miałem w Cordobie mały pożar i niestety poszła cała instalacja elektryczna, wymiana czasochłonna ok 2 tygodni elektryk robił za cenę 1200 zł. (robicizna i materiał)
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3122
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Prośba o wycenę auta

Post autor: DzieX »

Ja wymieniałem sam i jest sporo roboty. Tyle, że kupiłem ori wiązkę z tego rocznika co mam (tutaj też trzeba uważać bo się różnią).
dzuda
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2013, 21:25

Prośba o wycenę auta

Post autor: dzuda »

Kitaj pisze:Dzięki lpg w polsce żyją jeszcze takie auta jak 540i oraz 4.2 z audi...


Na których utrzymanie nie będzie cie jeszcze długo stać skoro jeździsz tolede'm II a pieprzysz jak byś miał worek kasy.

Osobom normalnym nie jak powyżej... Auto kupiłem bo wydawało mi się zadbane (i raczej tak jest o ile można powiedzieć że auto które ma 14 lat jest idealne). Kilka dni temu kupilem bmw E65 750i 2008r (mam nadzieję że coś to komuś mówi) i S320 CDI zostaje dla żony.Tak że przemyślę sprzedaż seata bo zostawię go na "ruchy" w firmie chociaż tak zadbanego egzemplarza wątpię że ma 20% z forum'owiczów.

Wedle sprostowania co do LPG... kosztował mnie 2800,ok dla was to mało chociaż takie auto jak toledo 2 można kupić za drugie tyle co lpg.Jeśli taka osoba jak "kitajec" nie rozumie tego o czym pisze, to jeśli dobre bmw kosztuje 80t zł to lpg ile ma kosztować? 20-30tys? Jesteś chłopie śmieszny.

P.S- Gaz za 2800zł spisuje się rewelacyjnie! W cyklu miejskim (miasto 25t mieszkańców) pali ok 11L/100km ~ 30zł/100km. Osiągi jak na 150KM są takie same na lpg i na 98 (o ile można powiedzieć że 150KM w aucie osobowym jakoś jedzie-w motorze mam 181KM i śmiało mogę powiedzieć że to jedzie ale na kolana nie powala) tak że wyluzuj bo za bardzo się spinasz na aucie które tak na prawdę jest warte tyle co nic....
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

Prośba o wycenę auta

Post autor: Kitaj »

dzuda pisze:Na których utrzymanie nie będzie cie jeszcze długo stać skoro jeździsz tolede'm II a pieprzysz jak byś miał worek kasy.


Haha :mrgreen: No proszę cię... Skoro ty jesteś taki bogaty to dlaczego nie kupiłeś żonie jakiegoś porsche czy bmw tylko toledo II czyli zwykłe auto dla ludu które jest warte tyle co nic?

A tak wgl to:
dzuda pisze:Osobom normalnym nie jak powyżej...


Ja ci nie ubliżałem, każdy ma swoje zdanie i może je wypowiadać, zresztą nie byłem jedyny więc uszanuj je i odpowiedz normalnie a nie od razu poniżasz.

Chodziło mi o to że ceny dobrej instalacji dla większości aut jeżdzących po drogach to 4-8 tys więc nie wiem skąd ten twój przelicznik że gaz ma kosztować połowe wartości auta? Masz jakieś pojęcie wgl o cenach instalacji gazu?
I jak chcesz kupować tolka za 5600zł czyli wg ciebie twoja instalacja gazowa x2 to szerokiej drogi bo albo będzie pognieciony jak kartka papieru albo spawany z dwóch (przynajmniej w Polsce)

dzuda pisze:w motorze mam 181KM i śmiało mogę powiedzieć że to jedzie ale na kolana nie powala

Może czas przesiąść się na odrzutowiec? Nie gnaj tak na motorze bo ojciec Mateusz cię zatrzyma i będziesz w TV :mrgreen:

Nie każdy w wieku 26 lat dorobił się dużej firmy i bmki za worek kasy, jeżeli ci się udało bez pomocy taty to moje gratulacje ale to nie powód żeby traktować innych jak biedaków a już wgl ciosem poniżej pasa było zarejestrowanie się na forum toledo i napisanie że jest warte tyle co nic.

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje że tusk też się do ciebie dobierze ;-)
Było:
Toledo 1M 1.9 AGR+ [*] :(
Audi A6C5 Quattro 2.8 [*]
------------------------------
Jest:
:579: :585: BMW E46 XD M57D30 "Karwan" :585: :579: Obrazek
:579: BMW E39 M54B25 "Na Leniu" :579:
------------------------------
ODPOWIEDZ