Prośba o wycenę auta

Porady i prośby nt kupna/obejrzenia wymarzonego auta
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

Prośba o wycenę auta

Post autor: toledziak95 »

W tym stanie 3 tysie? No nie żartujcie Koledzy... Ja swojego puściłem za 2, z zewnątrz był o wiele lepszy niż ten, progów brak. Nie licz, że chętnie ktoś go od Ciebie odkupi czy coś, trzeba będzie włożyć w niego więcej niż kosztował...
lost123
Forumowicz
Posty: 6
Rejestracja: 12 gru 2011, 15:40

Prośba o wycenę auta

Post autor: lost123 »

W takim razie będę musiał się wziąć w garść i poprawić blachę na szpachlę/żywicę. No ale to jest rozwiązanie tymczasowe, rdza i tak to przebije jak bym się nie starał..
DanielSXE
Forumowicz
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2011, 23:34

Prośba o wycenę auta

Post autor: DanielSXE »

3 za niego weźmie, bo to TDI to po pierwsze.
Jeżeli Twoje dziecko rusza Toledziakiem z piskiem to wiedz, że coś się dzieje :D :D

Jeżeli Twoje dziecko jeździ furą z głośnym wydechem to wiedz, że coś się dzieje :D
Awatar użytkownika
tomektak
Forumowicz
Posty: 221
Rejestracja: 23 mar 2010, 11:06

Prośba o wycenę auta

Post autor: tomektak »

szymekgd pisze:albo ktos kupuje auto za grosze i lezy pod nim, albo wydaje duzo kasy i tylko tankuje

A czasami jest odwrotnie, tyle że jak ktoś wydaje dużo kasy to sam pod nim nie leży, a najczęściej wówczas mechanicy się cieszą ze sporego przypływu gotówki. ;-)
Było
Obrazek
Jest
Obrazek
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Prośba o wycenę auta

Post autor: silentboy2324 »

Wiem że trochę w archeologa się bawie, ale może ktoś przeczyta.Mi się wydaje że tu nie ma reguły, lecz ja akurat doświadczyłem że im cena lepsza tym stan bardziej rozsądny, kiedyś kupiłem vw Vento za 3500 co było atrakcyjną ceną i jak to mówią oszczędny płaci dwa razy(wym silnika zaw itp) Teraz posiadam toledo 2.3 v5 kupione za 15000zł w maju 2012 więc troche dużo, lecz po za olejami i nic do niego nie dokladam, a nie przepraszam, spalił mi się wlącznik świateł. Myślę jednak, że mimo wszystko cena nie jest wyznacznikiem stanu. Od wpadki z VW Vento zawsze na ,,zakupy'' biore swojego mechanika
dzuda
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2013, 21:25

Prośba o wycenę auta

Post autor: dzuda »

Zastanawiam się ile bym mógł wziąć za swojego seata. Jestem drugim jego właścicielem (w pl pierwszym). 2,3 V5 150KM + lpg założony 4miesiące temu za kwotę 2800zl. Nowe zimówki na alu 16' i letnie 17'. kolor granatowy w poł-skórach,temtomat,el fotele,climatronic,4 el szyby,kiera skórzana,zmieniarka 6cd.
Wymienione oleje,fitry,świece, cewki,napinacz paska i pasek.Wszystko z górnej póki.Klima oczywiście sprawna. Samochód mogę śmiało powiedziec że jest w stanie idealnym.
W tym temacie dwie fotki viewtopic.php?t=8264&postdays=0&postorder=asc&start=0
Awatar użytkownika
kornat
Forumowicz
Posty: 2452
Rejestracja: 13 lis 2009, 21:48
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI AHF
Skąd?: Tarnobrzeg

Prośba o wycenę auta

Post autor: kornat »

Jednak nie zadowolony z autka?
dzuda
Forumowicz
Posty: 20
Rejestracja: 29 paź 2013, 21:25

Prośba o wycenę auta

Post autor: dzuda »

Zadowolony,nawet bardzo. Pytam bo kolega chce sprzedać alfe romeo 2008r w dobrych pieniądzach i się troszkę nad nią zastanawiam.

Ogólnie nie mogę narzekać na toledo.
Awatar użytkownika
DzieX
Administrator
Posty: 3127
Rejestracja: 22 cze 2011, 09:58
Auto: Seat
Model: Toledo 1M
Skąd?: Nadarzyn
Kontakt:

Prośba o wycenę auta

Post autor: DzieX »

Co to za instalacja, bo jakos tanio?
Awatar użytkownika
Koszi
Forumowicz
Posty: 540
Rejestracja: 25 sie 2012, 21:30

Prośba o wycenę auta

Post autor: Koszi »

No proszę Cię Alfę Romeo.
Lubisz często odwiedzać serwisy??
ODPOWIEDZ