Uwaga!!! NIE KUPUJ tego Tolka!

Porady i prośby nt kupna/obejrzenia wymarzonego auta

Moderatorzy: remiq, Sony, CYRULIK, Roxon40

Postprzez Roxon40 » 8 kwietnia 2011, o 21:35

szymekgd napisał(a):Mieszek zmiany biegow pokazuje rzeczywisty przebieg ;)

Nie do końca się z tobą zgodzę. Pewnie w niektórych przypadkach tak ale na pewno w 100 procentach nie odda rzeczywistego przebiegu.

Mój jest w nie najlepszym stanie a reszta siedzenie i kierownica jest w bardzo dobrym i przebieg nie kręcony 145000 tyś.

Myślisz że ktoś przekręcił przebieg wymienił fotele, kierownicę a najtańszą rzecz (mieszek nie wymienił) :mrgreen: :mrgreen:
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
:one: Jest 154,5 KM i 339,7Nm :582:
:diabelek: EcuProject :diabelek:
Roxon40
Moderator

Car: Seat Toledo 1M
Engine: 1.9 TDI ASV+

Postprzez szymekgd » 8 kwietnia 2011, o 21:41

Roxon40 napisał(a):Myślisz że ktoś przekręcił przebieg wymienił fotele, kierownicę a najtańszą rzecz (mieszek nie wymienił) :mrgreen: :mrgreen:

W sumie widze to na zdjeciach, pewnie karteczki z przebiegiem przy ost. wymianie oleju tez nie zdjal ;)
szymekgd
Sponsor

Car:
Engine:

Postprzez kornat » 8 kwietnia 2011, o 23:24

W sumie widze to na zdjeciach, pewnie karteczki z przebiegiem przy ost. wymianie oleju tez nie zdjal

Myślisz, że przed myciem silnika by nie zdjął? :-P
kornat
Forumowicz

Engine: 1.9 TDI AHF

Postprzez aras124 » 16 kwietnia 2011, o 20:06

Niestety, ale to jest myślenie Polaków, gdy jest na liczniku ponad 200 tyś to już tak nie ciekawie wygląda i do niczego się nie nadaje, ale jak jest te 170-180 to jest już ok, auto igła no i klient zadowolony. Ale nie ważne że jest skręcony o te 100 czy 200 tyś.
aras124

Postprzez Omen » 15 maja 2011, o 10:57

Auto wg typowego Kowalskiego.

Zadbany Passat z kompletną książką serwisową i przebiegiem 270tys = TRUP, SZROT etc.

W założeniu Passat po krawaciarzu z podrobioną książką katowane na dystansie powiedzmy 600tys. wysprzątany, lakier po polerce i licznik przekręcony na 140tys i Plak cieknący nawet na dywanikach = OKAZJA !!!
Omen
Forumowicz

Car:
Engine:

Postprzez adamwwy » 15 maja 2011, o 12:22

Dlatego ja nie biorę pod uwagę przebiegu :-D Mam Vento diesla które ma na liczniku prawie 300kkm i jest w lepszym stanie niż niektóre przebiegiem o połowę mniejszym... ale wiem, że gdybym chciał je sprzedać to bym miał problem z powodu tego przebiegu... Dlatego handlarze kręcą liczniki...
adamwwy

Postprzez vwir » 2 grudnia 2011, o 10:41

Takie małe ostrzeżenie - żeby komuś nie przyszło do głowy jechać oglądać tego auta: http://otomoto.pl/seat-toledo-C21865025.html
Ma na sobie tyle różnych kolorów, że do dzisiaj nie wiem, który jest oryginalny. Przód spasowany tak, jakby to robił ktoś nie do końca trzeźwy. Generalnie szkoda gadać...
vwir
Sponsor

Car: DS5, Leaf
Engine: 2.0HDI, EE

Postprzez tony » 8 grudnia 2011, o 13:45

Przepraszamy - ogłoszenie jest nieaktywne.

Mogło nie zostać jeszcze aktywowane lub czas emisji ogłoszenia zakończył się.
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
tony
Administrator

Car:
Engine:

Postprzez tony » 8 grudnia 2011, o 13:50

sorki za oftop ale padłem jak handlarz wystawił odkupione ode mnie auto jako bezwypadek :)
http://moto.allegro.pl/daewoo-tico-1-wl ... 80153.html
tego też nie kupujcie bo to rarytas kolekcjonerski :) bezwypadkowy był tylko pierwsze 3 miesiące po wyjeździe z salonu :lol:
Pozdrawiam użytkowników Seata Toledo. Dziękuję wam za dobroć i za modlitwy. Z serca wam błogosławię.
Serdetschnje posdrawjam Toledziakuf
Tony
tony
Administrator

Car:
Engine:

Postprzez ender75 » 8 grudnia 2011, o 20:24

Odnośnie kręcenia liczników:
Gdy szukałem Toledo do kupienia trafiłem na ogłoszenie ładnego egzemplarza, czarny, bardzo bogate wyposażenie , blablabla itp. itd., ale przebieg 258000km. Niby OK, jak dla diesela, tyle że to auto jeździło w Polsce od dwóch lat, więc nie wiadomo jaki faktycznie miał przebieg przed sprowadzeniem. Facet bujał się ze sprzedażą kilka miesięcy. Zapewniał o oryginalnym przebiegu, pokazywał całą dokumentacje, jaką do niego posiadał etc. Stopniowo obniżał cenę i nic, zero chętnych, aż pewnego dnia z 258000 km zrobiło się niecałe 160000km ( z ciekawości śledziłem jego ogłoszenia) i pierwotna cena - po trzech dniach auta już nie było.
Podobał mi się ten egzemplarz i zastanawiałem się nad jego kupnem, ale w obawie, że zamiast tych 258tys.km może mieć faktycznie 500tys. odpuściłem sobie zakup.
Swojego Tolka kupiłem z przebiegiem 240tys. km (teoretycznie), z tym że książka serwisowa wygląda na autentyczną + wydruk z ELSAWIN z wykazem usług, napraw, wymian, które pokrywają się z wpisami w książce i datami na etykietach niektórych częsci.
Niestety polska mentalność jest taka, że jedni oszukują aby móc coś sprzedać, bo inni dają się oszukiwać i są na tyle naiwni, że wierzą, ze kilkuletni diesel może mieć niecałe 100tys.km :cry:
Tolki wszystkich krajów: łączcie się !!!
ender75
Forumowicz

Engine: 1.9TDI ASV

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupujemy Toledo