Zlecamy sprawdzenie auta / części

Porady i prośby nt kupna/obejrzenia wymarzonego auta
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: pampuch1 »

Mam taki pomysl. Moze bysmy stworzyli taki temat o pomocy sprawdzenia auta(odplatnie lub nie) Np tak jak ja mam na oku oto wlasnie auto

http://otomoto.pl/seat-toledo-skora-C16539530.html

Tylko w tym problem ze ja jestem z podkarpackiego a te auto z zachodniopomorskiego i troche sie nie oplaca jechac ogladnac auta taki kawal drogi ponad 900km a jesli ktos by mogl podjechac zobaczyc co z nim nnie tak jesli takowa osoba ma blizej to pozniej jesli by bylo wszystko w miare ok to mozna pojechac i zakupic pojazd. Nie wiem mi sie wydaje ze to bylo by dobre rozwiazanie.
Ostatnio zmieniony 17 mar 2012, 00:56 przez pampuch1, łącznie zmieniany 2 razy.
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: rafik »

Ciekawy pomysł ;-)

Na forum motocyklowym jest tak: piszesz na pw do kolegi który mieszka w tej miejscowości i wsio... :-P

Jeżeli ci pomoże piszesz na forum dzięki i tyle!

W mojej miejscowości dla kolegów z forum ogłądałem 2 motocykle oraz kufer, zrobiłem dodatkowe zdjęcia i na prośbe zwracałem szczególną uwage na ich sugestie itp. :mrgreen:
Awatar użytkownika
toledoss
Forumowicz
Posty: 15
Rejestracja: 20 lis 2010, 22:40

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: toledoss »

popieram pomysł. 900 km to lekka przesada w szczególności że (czytałem Twój inny post dot. tego auta) sporo jest niejasności.... ubezpieczony od lipca, wymiana rozrządu w maju.. czyli te auto jest w kraju już od dłuższego czasu i tu kolejne opcje... kupił i nie jest zadowolony, auto mogło być sprowadzone jako uszkodzone i remontował na handel....

ja bym darował sobie z tym autem, gdy sam szukałem trafiłem na ładną sztukę niemal na miejscu... trzeba zachować zimną krew...sam napalałem się wcześniej na inne 300..500km dalej ale wytrzymałem i jestem zadowolony.

P.S Może dobrym pomysłem będzie wydzielenie odpowiedniej pozycji w dziale Giełda "Zlecę sprawdzenie"
Awatar użytkownika
pampuch1
Forumowicz
Posty: 62
Rejestracja: 28 sie 2010, 12:27

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: pampuch1 »

Chyba racja i raczej zrezygnuje z tego auta... Zobaczcie co mi gosc napisal.

witam
prosze o kontakt na numer telefonu z ogloszenia w sprawie auta
auto sprowadzone w maju 2010r
w maju wymieniony rozrzad
filtry nie wymianiane
auto nie wiem czy po wypadku (ja nic nie robilem)


Wiec chyba auto mialo dzwona... Raczej w 99% napewno.


Mam jeszcze takiego na oku. Ocencie. Wydaje sie byc w porzadku


http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/deta ... =139939428


Do tego mam ponad 200km ale to juz nie jest tak zle... Chociaz wolalbym zeby go ktos ogladnal jesli oczywiscie nie robi to problemu mieszkanca w poblizu..


Sorry ze tak raz daje diesla raz benzyne. Ale w mojej glowie siedza tylko dwa modele

1. Diesel 110km
2. 2.3v5 z gazem lub bez zainstalowal bym sam tylko tak zebym sie zmiescil maksymalnie w 17 tys zl z instalacja...

I jak sami widzicie zeby mial jak najlepsze wyposazenie ;-) Zawsze marzylem o aucie ze skora itd...
rafik
Forumowicz
Posty: 299
Rejestracja: 28 lis 2010, 20:02

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: rafik »

Polecam na dobry początek!
http://allegro.pl/producent-miernik-tes ... 75718.html :mrgreen: Ale podobno ten droższy o 4zł lepszy! :-P
"Wszystka wiedza pochodzi z doświadczenia. Doświadczenie jest produktem rozumu."
Immanuel Kant ;-)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Prośba o ocenę a najlepiej podjechanie i sprawdzenie auta

Post autor: Roxon40 »

Witam. Panowie potrzebuję jakiejś realnej oceny tego samochodu

http://moto.allegro.pl/seat-toledo-ii-v ... 94417.html

Mam również prośbę czy ktoś z okolic miasta Dzierzgoń (północ polski) ma tam w miarę blisko żeby podjechać i zobaczyć to auto na żywo. Nie wiem czy jest sens pchać się ponad 500 km żeby się okazało totalną lipą. Sprawa jest w miarę pilna więc jak jest możliwość to proszę o pomoc.
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: Daro_70 »

Zadrynie Roxon40 do szwagra, bo praktycznie jego żonka pochodzi prawie z Dierzgonia. A że to młody "termit" (trep) na emeryturze to sobie często śmiga do teściów. Ewentualnie poproszę go żeby wykonał telefon i jego szwagier może zajrzy jak ta furmanka wygląda. Ale gwarncji Ci nie dam, może chociarz ogólny stan obluka.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: Roxon40 »

Spoko wizualnie czy tam nie ma jakiś mega obić czy nie jest malowany pędzlem czy z silnika nic nie cieknie ogólnie ile da radę zobaczyć tyle będzie dobrze. Zobaczyć jak tam wygląda wnętrze na tyle ile może zależy mi na czasie bo jak coś to w niedzielę chcemy jechać go zobaczyć ale wolę już wiedzieć czy warto czy sobie odpuścić :) Będę wdzięczny
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Daro_70
Forumowicz
Posty: 113
Rejestracja: 13 sty 2009, 13:03
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.6 16V AUS
Skąd?: Słupsk

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: Daro_70 »

Wykonałem telefon i osobiście sam się nie wybiera bo walczy z remontem chałupki. Ale ma dziś do niego(szwagra) zadzwonić. Nadmieniłem mu żeby nie wyszły jakieś klocki, że to akurat auto kumpla lub coś w tym rodzaju. Jak się odezwie to dam Ci znać.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Zlecamy sprawdzenie auta / części

Post autor: Roxon40 »

Spoko dzięki i czekam na info :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
ODPOWIEDZ