Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
redbull10

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: redbull10 »

Cześć,

kolego kebziu, być może w tv leciał odcinek, w którym występował podobny samochód w roli głównej, ale to nie było auto opisywane tutaj przeze mnie :) Moje auto przywaliło w merca. Przynajmniej zdjęcia, które mam na to wskazują. Chyba, że brat nie powiedział mi wszystkiego :evil:
Awatar użytkownika
kebziu
Forumowicz
Posty: 197
Rejestracja: 11 lis 2011, 21:52

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: kebziu »

to lep[iej pogadaj z Bratem bo uszkodzenia identyczne jak na zdjęciach. i takie same toledo. jestem 100% pewny że to te same, nie bez powodu od razu skojarzyłem odcinek z kilem na forum.. a odcinek zapewne da się znaleźć w niecie wtedy sam ocenisz :)
Kebziu
Polecam RB auto Olsztyn ulica Kołobrzeska 50.
silentboy2324
Forumowicz
Posty: 89
Rejestracja: 04 sty 2013, 16:59

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: silentboy2324 »

a mi się wydawało, że tamta sytuacja z ,,Drogówki'' była w mieście, a tu wygląda na jakąś drogę po za miastem. Dobrze myśle czy głupoty piszę?
W Polsce wszystko musi mieć więcej niż 2 litry
redbull10

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: redbull10 »

Nie oglądałem tego odcinka, ale wiem, że ta stłuczka wydarzyła się poza miastem. A i bez policji się obyło, więc to na pewno nie nasze autko. A swoją drogą, samochód udało się naprawić. Już jeździ i ma się dobrze, ale w głowie gdzieś tam się zaszufladkowała myśl..., że autko jest po wypadku... :-(
Pozdr.
mariusz88
Forumowicz
Posty: 465
Rejestracja: 04 gru 2011, 22:01
Auto: 1M
Model: 2.3 v5 aqn
Skąd?: zambrów

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: mariusz88 »

co się martwisz ... jedzie prosto, wygląda dobrze to nie wnikaj ;-) rozumiem, można się przejmować jakbyś miał ćwiartkę wycinaną i wspawaną... z tego co widziałem to nie było aż tak źle ;-)
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4497
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: Roxon40 »

Dokładnie. Moje też miało jakieś przygody blacharskie i pewnie drogowe ale jest z nim wszystko w porządku jeżdżę czwarty rok i ma się doskonale i nawet o tym nie myślę że coś się z nim działo a cieszę się że pali jeździ i się nie psuje :) Po co mi zdrowa i nie bita blacha skoro reszta nie działa :)
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
redbull10

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: redbull10 »

W sumie racja. Ale ojciec się śmieje, że on 30 lat bez wypadku, a nasze auto nawet roku w PL dobrze nie pojeździło, a już po naprawie :-P
Awatar użytkownika
ramzeseye77
Forumowicz
Posty: 329
Rejestracja: 07 sty 2012, 14:48

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: ramzeseye77 »

tak bywa ja też uderzyłem swoim w nasyp i cały zderzak przedni mam pospwany i nie moge na niego patrzeć :/ nie widać tego tak mocno ale u mnie w głowie niestety ta myśl mnie wykańcza :D i pewnie wymienie ten zderzak na jakiś nie rozwalony z biegiem czasu bo lubie miec wszystko na tip top :)
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
Polecam !
Awatar użytkownika
rafrut6
Forumowicz
Posty: 1401
Rejestracja: 23 lut 2010, 21:30
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 2.3 V5
Skąd?: Olsztyn-LW

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: rafrut6 »

ramzeseye77 pisze:wymienie ten zderzak na jakiś nie rozwalony z biegiem czasu bo lubie miec wszystko na ti

odrazu na TS-a
http://www.rbauto.eu
POLECAM
:)
Było Toledo ALH 165/350NM
Było S1 -180/400 NM
Jest Toledo 2.3 AGZ 150
Awatar użytkownika
ramzeseye77
Forumowicz
Posty: 329
Rejestracja: 07 sty 2012, 14:48

Dobry zwyczaj...nie pożyczaj!

Post autor: ramzeseye77 »

wole cupra :P
RB Auto - warsztat samochodowy
Olsztyn, Kołobrzeska 50
Polecam !
ODPOWIEDZ