shiro 1l 1.9tdi sxe vs fiat uno :)

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shiro
Forumowicz
Posty: 36
Rejestracja: 08 paź 2010, 01:12

shiro 1l 1.9tdi sxe vs fiat uno :)

Post autor: shiro »

wracajac sobie wczoraj od babci ul torunska w bydgoszczy mija mnie niebieskie uno nie mialem zamiaru nawet go gonic bo po co :) koles zwolnil i wlaczyl mi awaryjki zaczolem zwalniac a on w gaz na poczatku nie skumalem o co biega sytuacja sie powtorzyla i zaskoczylem ze chyba chce sprawdzic uno wiec zredukowalem z 4 na 3 kierunek i strzala oczywiscie wyprzedzajac go dojezdzajac do swiatelek na moscie kazimierza wielkiego gosciu ustawil sie juz na pasie do skretu w lewo spojrzalem na jego mine raczej nie byl zadowolony a laska siedzaca obok miala chyba z niego jedna wielka zwale ps. wiem uno to nie przeciwnik ale zawsze cos ( sam sie prosil)
obecny tolek :)
Awatar użytkownika
Sony
Administrator
Posty: 7070
Rejestracja: 20 sty 2009, 20:09
Auto: Seat Toledo 1M
Model: 1.9 TDI ASV++
Skąd?: Piotrków Tryb.
Kontakt:

shiro 1l 1.9tdi sxe vs fiat uno :)

Post autor: Sony »

No i dobrze mu, Seat górą ;)
Bonbini
Forumowicz
Posty: 955
Rejestracja: 11 paź 2009, 02:38
Auto: Był 1L
Model: 1.9 1Y
Skąd?: Gdynia

shiro 1l 1.9tdi sxe vs fiat uno :)

Post autor: Bonbini »

Sony pisze:No i dobrze mu, Seat górą

...i do tego czarne blachy, hehe :lol: :mrgreen:
KrystianNh
Forumowicz
Posty: 34
Rejestracja: 20 maja 2008, 11:58
Auto: Audi A6 C5
Model: 2.7 Biturbo AJK
Skąd?: Kraków

Re: shiro 1l 1.9tdi sxe vs fiat uno :)

Post autor: KrystianNh »

shiro pisze:wracajac sobie wczoraj od babci ul torunska w bydgoszczy mija mnie niebieskie uno nie mialem zamiaru nawet go gonic bo po co :) koles zwolnil i wlaczyl mi awaryjki zaczolem zwalniac a on w gaz na poczatku nie skumalem o co biega sytuacja sie powtorzyla i zaskoczylem ze chyba chce sprawdzic uno wiec zredukowalem z 4 na 3 kierunek i strzala oczywiscie wyprzedzajac go dojezdzajac do swiatelek na moscie kazimierza wielkiego gosciu ustawil sie juz na pasie do skretu w lewo spojrzalem na jego mine raczej nie byl zadowolony a laska siedzaca obok miala chyba z niego jedna wielka zwale ps. wiem uno to nie przeciwnik ale zawsze cos ( sam sie prosil)


e tam zawsze jakiś zawodnik zależy co miał pod maska :lol:
bo mogło być 1.0, 1.1, 1.4(już to jakos jedzie), 1.3T (to juz zapier...),1.4T (tez zapier..) ale te ostatnie 2 napewno niebyły :-/
ODPOWIEDZ