Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Toledo 1.9 TDI vs Honda Accord & VW Golf V

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
Awatar użytkownika
Dawid1992P
Forumowicz
Posty: 383
Rejestracja: 20 sie 2012, 21:28

Toledo 1.9 TDI vs Honda Accord & VW Golf V

Post autor: Dawid1992P »

Sony pisze:

Najlepsze było jak wracałem... Spokojnie sobie jadę lewym, nagle wyskakuje mi jakiś koleś z prawego pasa na lewy przede mnie (VW III, zapewne z pierwszych lat produkcji - silnik nieznany). No kurde sobie myślę drogę mi prawie zajeżdża, no ale nic jadę dalej. Dodam, że z dziewczyną jechałem. Ja Ci patrzę a ten kretyn zmienia sobie pas bez kierunków nie sygnalizując manewrów bo po co. Rura wydechowa jakby mógł to byłaby wielkości talerza i koleś cwaniakuje. Nienawidzę takich, więc stwierdziłem że jak nadarzy się okazja to nauczę go rozumu...

Jadę spokojnie dalej lewym pasem, aż tu nagle będąc jakieś ~60m przed światłami zapaliło się żółte. To ja po hamulcach i stoję, patrzę w lusterku i ku mojej uciesze na prawym pasie dojeżdża wspomniany Golf :D Podłokietnik dałem do góry, kontrola trakcji wyłączona i czekam :) Spojrzenie w prawo, a tam dwóch jakichś młodych (18-19lat) łepków siedzi ;] Spojrzał się klient na mnie i gazuje silnikiem, ja nic. Żółte ja po obrotach i w pedał! Koleś tak się zamotał, że nie dość że na starcie się spóźnił to ostatecznie został za mną jakieś 40-50m :lol:

...i tyle go widziałem :D


Standard młody wieśniak w starym golfie 3 z naklejkami sport z tesco mysli,ze swiat zwojuje Nienawidze Golfow 3;D
ODPOWIEDZ