Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

seat na drzewie

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
Awatar użytkownika
Kitaj
Forumowicz
Posty: 2816
Rejestracja: 01 lip 2008, 23:52
Auto: E46 330xd/A6 C5 2.8
Model: M57D30/2.8 ALG
Skąd?: Okolice Oławy

seat na drzewie

Post autor: Kitaj »

Bodek a co bys zrobił zeby poprawić szkolenie na nauke jazdy ?
Kiedys słyszałem ze w finlandi czy gdzies był kurs gdzie na nauce prawka uczyli wychodzenia z poslizgu itd ale zrezygnowali z tego bo było za dużo wypadków poniewaz taka osoba co dopiero zdała po 5 godzinach jazdy w poślizgu uznawała sie za Leszka Kuzaja... Chociaż patrząc realnie to nawet sportowcom którzy jezdzą z zawrotną prędkoscią w ciasnych uliczkach lub pomiedzy drzewami tez zdarzają sie wypadki mimo ze doświadczenie w takiej jeżdzie maja napewno o wiele wieksze niz my...

Co do nauki jazdy to napewno kazał bym wprowadzic nauke wyprzedzania (ja przez cały kurs nie wyprzedzilem ani jednego pojazdu... Można było jechac max 50 auto jechało 45 i teoretycznie mnie spowalniało ale nie mogłem go wyprzedzic bo to ciągła bo to pasy i ciagle cos... a nawet jezeli bym go wyprzedzal to przypominałoby to wyprzedzanie tirów na autostradzie gdzie jeden jedzie 90 a drugi 92 i sie wyprzedzaja przez 5 km) Jazde po autostradzie tez bym chętnie dodał do kursu. Szczerze mówiac ja jezdzac ciagle po miescie z predkoscia 50km/h nie nauczylem sie nic.... Dopiero jak wyjechalem na ulice to zaczeła sie prawdziwa szkoła... Na początku jadąc 70 wydawało mi sie ze jade 140 teraz juz sie przyzwyczailem i mozna spokojnie jechac te 90-100 hehe :-)
Wiem ze to moze smiesznie wygląda ze nadziergałem taki wykład bo mam prawko dopiero od stycznia co przy wieku kierowców z tego forum jestem niemowlakiem ;-)
Bodek

seat na drzewie

Post autor: Bodek »

Szkoda gadać i strzępić na tym języka i tak wiadomo o co chodzi. A tym tematem, my tego nie poprawimy i tak.
Awatar użytkownika
Roxon40
Moderator
Posty: 4493
Rejestracja: 14 lis 2009, 22:37
Auto: Renault
Model: Laguna III 2.0 140KM PB
Skąd?: Zabrze

seat na drzewie

Post autor: Roxon40 »

Kitaj pisze:Na początku jadąc 70 wydawało mi sie ze jade 140 teraz juz sie przyzwyczailem i mozna spokojnie jechac te 90-100 hehe :-)


No właśnie i to przyzwyczajenie może ciebie kiedyś zgubić. :-/ :-/
....... Było 121,8 KM i 253,1 Nm .......
....... Było 137,1 KM i 303,2 Nm .......
....... Było 154,5 KM i 339,7 Nm .......
:diabelek: EcuProject :diabelek:
:one: Jest 140 KM i 195 Nm Pb :582:
Awatar użytkownika
toledziak95
Forumowicz
Posty: 401
Rejestracja: 19 maja 2008, 21:25

seat na drzewie

Post autor: toledziak95 »

Tyle, że tu było kilka wersji wypadku... że niby jacyś zjarani, że się ścigali...W każdym bądź razie sami sobie narobili biedy.
ODPOWIEDZ