Prace serwisowe po stronie hostingodawcy zostały przesunięte na 05.04 od godz. 22 do 06.04 godz. 6 rano. Forum będzie wtedy niedostpęne. Z uwagi jednak na specyfikę prac, czas niedostępności może się wydłużyć.

Octavia vrs 1.8 t vs insignia 2.0 t 4x4

Czyli kogo objechaleś, a kogo nie.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartek26
Forumowicz
Posty: 733
Rejestracja: 22 gru 2013, 21:27
Auto: Mazda
Model: 5 cr19
Skąd?: Żary

Octavia vrs 1.8 t vs insignia 2.0 t 4x4

Post autor: Bartek26 »

Poleciałem dzisiaj z rana umyć i zatankować autko , zawsze po myciu robie po obowodnicy z dwie rundy aby auto lekko przeschło bo później te krople schną i zostają ślady. Zjeżdżając z ronda zauważałem w lusterku przedliftową insignię która szybko wyleciała na prostą za mną ... w pierwszej chwili pomyślałem że to nieoznakowany i dałem sobie siana , ale jak się okazało leciał jeden młody koleś który dosyć szybko mnie objechał i poleciał dalej , no troszkę szkoda było żeby znowu robactwo się rzuciło na maskę,ale poleciałem za nim .
Do kolejnego ronda dojechaliśmy razem i na całe szczęście Pan z opla poleciał w moją stronę , zjechaliśmy z ronda i od razu pełna moc , ja dwójka do końca i dojeżdżam do zderzaka , trójka wychodzę na lewy i do odcinki-jakieś 180,udało się wyjść przed opla , wrzuciłem 4rkę , pociągnąłem jeszcze chwilę i na prawy ...
Zwolniłem później do 100 bo było skrzyżowanie i dalej but , tak do 160 koleś się jeszcze trzymał ale później już było widać że skoda odchodzi , znowu ponad 2zł i zobaczyłem w lusterku że opel odpuścił :-D
no i nawróciłem na myjnie znowu :roll:
Skill.... You can't buy it ....
ODPOWIEDZ